Arama sonuçları: *

1. R

Hangisi iptal etmeliyim? SSD

ah bide bilgisayarına uyumlu mu? kontrol et (pce express 3 mü 4 mü bir bak)
  2. R

Hangisi iptal etmeliyim? SSD

ikisinide araştır hangisinde DRAM varsa onu al (Güncelleme) 2 sindede yok bakttım istedeiğinden al hangi markaya güveniyorsan
  3. R

AFMF 2 Fps düşürüyor

Gigabyte Rx 7600 (OC) kullanıyorum AFMF2(amd fluid motion frames 2) çıkmış deneyeyim dedim War thunder ve world of tanksta denedim lakin afmf 2 yi açtığımda acayip bir şekilde yırtılma ve 30 fpslere kadar drop oluyor (normalde ortalama 160 fps ikiside) acaba Overclockdanmı dedim gigabyte ın...
  4. R

CSM olmadan reset atınca biosa dönüyor

tamamdır deneyeceğim yardımın için teşekkürler
  5. R

usb ile? rust yüklü onu tekrar indirmek baya uzun sürer hdd ye geçerse olur gerçi windowsu indiriken gpt yada mbr yükleyeceğini nerden anlarım
  6. R

Pc:Ryzen 5 4500 ekran kartı rx 7600 anakart Asrock b450M- HDV ekran kartından belki anlaşılmıştır neden kapatmak istediğim smatr teknolojiyi kullanmama izin vermiyor açık oldumu Diskim MBR şuanda sormak istediğiniz soruyu biliyorum ama bu "ban yememek için sansür" diskinde hiçbir şekilde...
  7. R

Intel arc a 750 mi rtx 2060 S mi Yoksa rx 7600 veya 6600 mü almalıyım?

Bütçem biraz dar ekran kartı alıcam lakin şöyle bir problemim var psu 450 W ona göre bir seçim yapmalıyım ekran kartı aldıktan sonra monitör ve m2 ssd takıcağım ama yinede size sormak istiyorum hangi ekran kartını önerirsiniz rx 7600 ü ekledim çünkü watt değeri düşük olmasına karşın güzel...
Top Bottom