Arama sonuçları: *

1. Gigabyte 7700xt ryzen5 7500f

Gigabyte 7700xt ryzen5 7500f

1tb ssd 32gb ram (6000mhz) ddr5 12gb ekran kartı ürünü alalı 3 hafta olmadı faturasıyla beraber kutuları duruyor bana göre yüksek bir sistem ve paraya ihtiyacım olduğu için satacağım. Alıcısına hayırlı olsun her türlü teslimat sağlayabilirim.
  2. Y

Çözüldü✓ Yeni Pc Görüntü Alamıyorum

hocam denedim onu da aklıma gelen gelmeyen ne varda denedim iade edeceğim sistemi
  3. Y

o kadar bir bilgim yok ama takılı olan kabloların hepsini çıkarttım taktım olmadı iade edeceğim 0 pcyi daha fazla kurcalamaya değmez
  4. Y

hayır 1720206069 denedim aynı durum
  5. Y

3-4 seferden fazla reset attım bekledim priz değiştirdim kablo değiştirdim 1720205372 deniyorum
  6. Y

denedim hepsini fakat değişen bir sonuç yok teşekkürler yardımın için iade edeceğim sistemi
  7. Y

yaptım...
  8. Y

evet ekran kartıma taktım 7700xt ryzen5 7500f gigabyte a620m anakart 32gb ram (16*2)
  9. Y

Hazır sistem satın aldım ekran kartımı taktım ekran kartıma güç kablolarını bağladım ve bilgisayarımı çalıştırdım fakat hdmi kablom bağlı olduğu halde sinyal yok yazıyor klavye ve mouse ışıkları belli aralıklarla gidip geliyor yardımcı olur musunuz
Top Bottom