Arama sonuçları: *

1. F

CS2 girdikten sonra masaüstü çözünürlük değişiyor

Arkadaşlar selam cs2 ye girip çıktıktan sonra masaüstü çözünürlük değişiyor ve ayarlardan yeniden düzeltmek zorunda kalıyorum bu hatayı nasıl çözerim?
  2. F

Win 11 24H2 intel işlemcilerde fps yükseltirmi

Win 11 24H2 sadece ryzen işlemcilerde mi fps arttırıyor ıntel işlemciyle yapsam fps yükseltir mi ?
  3. F

Hangi Premiere Pro sürümünü kullanmalıyım?

Arkadaşlar selam premiere pro ve photoshop için hangi sürümü kullanmalıyım Sistemim İşlemci:i7 4790 Ekran Kartı:RX 580 8gb Ram:16gb 1600mhz
  4. F

i7 4790 oyunlarda temel frekansın üstüne çıkmıyor

Arkadaşlar selam i7 4790ım var her türlü ayarı denedim ama oyunlarda 3.6 ghz üstüne çıkmıyor işlemcim neden olabilir
  5. F

Yardım Mikrofon standı yamuk geldi normal mi?

Selamlar yeni mikrofon standı aldım ve masaya tutturma yeri yamuk geldi ve sallanıyor sabit durmuyor bu normal mi yoksa hatalı ürün mü ne yapmalıyım?
  6. F

Dark Souls Oyunları İçin Gamepad önerisi

Vergisiyle 800 tl geliyor bu bütçemin baya üstünde daha uygun bir kol varmı bildiğiniz
  7. F

Dark Souls Oyunları İçin Gamepad önerisi

Selamlar dark souls oyunları için gamepad arıyorum orijinal bir gamepad alacak bütçem yok sizce ne alıyım
  8. F

Rx 580 cs2 giriş ekranında donma bozulma sorunu

Selamlar rx 580 8gb kullanıyorum 2. El aldım cs2 girmeye çalışırken valve yazısından sonraki turuncu yerde bozulup donuyor ne yapmam lazım
Top Bottom