Arama sonuçları: *

• Users: kloos
  • Order by date
  1. K

FİFADA nasıl savunma ve çalım yapılır ?

Evde oynamam ama arkadaşlarla öyle dışarda oynarız az buçuk oynayabiliyorum ama savunma ve çalım işini tam yapamıyorum. Santradan santrafıra top veriyo bişey yapamıyorum direkt geliyo gol atıyo r1 x yapıyorum pesteki gibi işe yaramıyo oyuncu duruyo yerinde koşmuyo. Otomatik savunma felan naaıl...
  2. K

Laptop CPU fanı nasıl sessizleştirilir?

Eski bir HP model laptopuma Thermal Grizzy trrmal macun sürdüm iyi geldi laptopa eskisi gibi ısınma ve yüksek fan sesi yok ama yine de fan rahatsız ediyor uygulamada 3500-4200RPM civarlarında hep ve net duyuyolar bunu speedfan uygulamasından yapamadım biostan da çok bişey yok nasıl düşürebilirim...
  3. K

Laptopta SSD değişiminde biosta ne yapmak gerekir?

Hocam çok saolun çok yardımcı oldunuz bana 1 sorum daha olcak son kez biraz fazla oldu kusura bakmayın ama son cidden :) Ben içini temizlerken fanın yanını sildim pislik zannetim videoda orayı silmediler bakın atayım foto sizce önemli mi ısınmaya sebep olur mu ? videodaki...
  4. K

ever hocam dediğinizi yaptım direkt çıktı peki secure boot kapatmama gerek var mıdır ? yapmadan önce
  5. K

https://files.fm/u/ad762e8py9 Hocam windows 10 iso flashını taktım daha ssd gelmedi ama gelince bu ekranda nasıl yapacağım
  6. K

Tamamdır hocam teşekkür ederim peki ssd taktıktan sonra biosta bir şey yapmadan direkt flashı takıp pc yi açsam windows kurulum direkt gelir mi bir video da secure boot kapatıyodu onu da yapmam lazım mı
  7. K

hocam atamıyorum The uploaded file is too large for the server to process. böyle diyor 1720338412 https://files.fm/u/55d6ebveet buyrun hocam
  8. K

Laptopta hdd çıkarıp ssd takacağım ve bir flasha da windows10 iso kurdum. Şimdi ssd takınca biosta ne yapmam gerekiyor ? Ve attaki fotğrafta hangi pvidaları söküp hdd çıkarmam gerekiyor ?
  9. K

Eski laptopta ssd yükseltme ve termal macun işlemi nasıl yapılır? YARDIM

Hocam aklımda bir kaç soru var yanıtlarsanız sevinirim. Videodaki arkadaş secure boot disabled ediyor sonra başka bir şey yapmadan flashı takıp windows kuruyor. Benim windows orjinal aldığımda pc de herhalde anakarta gömülü, bugün de bios menüde yani hdd takılı halde baktığımda secure boot...
  10. K

Hocam yeniden çok teşekkür ederim yorumunuz için takıldığım bir şey olursa yine size sorabilir miyim rica etsem belki bu boost menüde zorlanabilirim :))
  11. K

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim eski termal macuna baktım az sürülmüş ve üstünden çok geçmişti şimdi ben videolarda baktım sanırım üstündeki ve işlemicinin üstündekini kolonyalı mendille temizleyip az şekilde hem üstüne hem de altına süreceğim değil mi? Birde ssd takacağım o yüzden bir...
  12. K

Arkadaşlar evdeki eski laptopum biraz sesli çalışıyordu ve ısınıyordu. Ben de termal macun ve SSD aldım kargoda gelince yapacağım onları. Yalnız termal macun ne kadar etkili olur ve 2 tane bölge var burada nereye sürmem gerekiyor termal macun? Bir de aldığım ürünleri koyayım yorumlayın teşekkür...
Top Bottom