Arama sonuçları: *

1. EmrCPR

🔥İndirim [3.649 ₺] DeepCool LT720 ARGB 360 mm Sıvı Soğutucu

Şiddetle tavsiye ederim. aralık ayında aldım ryzen 9 5900x ile kullanıyorum full yüktü 63-65 derece üstüne çıkmıyor.
  2. EmrCPR

Yeni PC aldım monitör no Signal uyarısı veriyor

Hocam öncellikle bir tane hdmi kablosu bulun pcyi öyle açmayı deneyin muhtemelen HDMI kablosunu takınca açılacak. Sistemi bir kere HDMI kablosu ile açın sonra dp kablosunu takın. Ama önce dp kablosun da sorun var mı diye bi deneyin başka birşeyle
  3. EmrCPR

🔥İndirim DJI Avata Pro View Combo Drone 43,999TL

Bunu alsak satabilirmiyiz yav ?
  4. EmrCPR

FURMARK TEST SONUÇLARI SİZCE NASIL ?

Arkadaşlar selam, Asus Tuf 3080Tİ ekran kartım var. Furmark test sonuçları nasıl bilen arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba ?
  5. EmrCPR

E-Sim Hattımı Nasıl Açabilirim

Hocam telefondan ilk E-sim kaldıracaksın bayi 2.hatta E-sim atıcak bunun nesini yapamıyor.
  6. EmrCPR

ASUS TUF 3080 Tİ MONİTÖR KAPANIYOR.

Deneyeceğim ama karta bir performans düşüsü yok bir şey yok. En son bir kaç ay önce böyle oldu şimdi yeni oldu. kart olarak her şey yolunda gibi duruyor.
  7. EmrCPR

ASUS TUF 3080 Tİ MONİTÖR KAPANIYOR.

Arkadaşlar selam; Arkadaşlar şöyle bi sorunum var. Dün pcye oturdum açtım ekran gelmedi DP kablosunu tanımadı bundan bir kaç ay öncede böyle sorun olmuştu. DP kablosunu tanımadı pc HDMI girişi ile açılıyor. (DP kablosunda veya Dp girişinde sorun yok Pc'yi tv'ye bağlayınca dpden görüntü...
  8. EmrCPR

❓❓ Sitemizde Kapalı Otopark ve Aidat Sorunu ❓❓

Aidat olarak nasıl bilmem ama otoparkın paralı olması kat mülkiyeti kanununa ayrkırı. Ek olarak ilk başta demirbaş ödemesi yapılır. Ama yönetim yanlış ellerine düşerse o zaman çok kötü şeyler olabilir ben kocaeli de otuyorum. 2346 TL iadat ödüyorum. Merkezi sistem ısınma var evime 580 tl fatura...
  9. EmrCPR

15 gün içinde kargo iade

formayı iade edebilir isn sıkıntı olmaz tabi arkasına isim felan yazdırmadıysan
  10. EmrCPR

15 gün içinde kargo iade

Hocam üründen ürüne değişir ne aldınız ona göre yardım söyleylim. bazı ürünler var onlar edilmiyor
  11. EmrCPR

Çözüldü✓ Ryzen 7 5800x3D Sabit Ghz Sorunu

Hocam PBO Kapalı olabilir. PBO kapalıysa işlemciyi sabit değere alıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yt'den PBO bak açık mı kapalı mı anlarsın
  12. EmrCPR

Yardım 2K 27" MONİTÖR ÖNERİSİ

Eyvallah çok teşekkür ederim.
  13. EmrCPR

Hocam ikisinin de fiyatı aynı hangisi daha iyidir işte olduğumdan karşılaştırma testine bakamıyorum şu anda.
  14. EmrCPR

Teşekkür ederim.
  15. EmrCPR

Kablosuz Mouse Önerisi

Arkadaşlar selam, kablosuz mouse alacağım size zahmet öneri yapabileceğiniz var mı şu anda rival 3 kablolu kullanıyorum onun boyutların da olursa güzel olur. Şu anda beğendiğim DeLUX M800 var. Sizce bu mouse nasıl güzel mi
  16. EmrCPR

DUALSENSEİ APPLE 5W İLE ŞATJ ETSEM SIKINTI OLUR MU ?

Eyvallah reis sağolasın. USB ile taktığım da pc de çok geç şarj oluyor
  17. EmrCPR

Eminiz dimi hocam 😂
  18. EmrCPR

Arkadaşlar selam, Dualsense kolum var. Pc de kullanıyorum. PC’den kabloyu taktığım da çok geç şarj oluyor. Apple 5W ile şarj etsem nasıl olur? resim aşağıda adaptörün. Bazı forumlar da sıkıntı olmayacağını duydum size sorayım dedim bir de.
  19. EmrCPR

Öneri 1500TL Kablosuz Mouse Önerisi

Teşekkür ederim kral. Valla alacağım inşallah. Şu anda araştıyordum. Rival 3 kablolu kullanıyorum. Elime oturur mu
  20. EmrCPR

Ryzen 9 7900x3d + Sapphire RX 7800 XT Parçaları İçin Destek

Hocam sıvı soğutma olarak Deepcool LT720 taviyesi ederim. R9 5900X ile kullnıyorum 63-65 derece üstü görmedi daha. M2 olarak Samsung 980 990 Pro veya düz öneririm.
Top Bottom