Arama sonuçları: *

• Users: duffL
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Bilgisayarım yavaşladı

Arkadaşlar 2-3 gün önce bilgisayarım yavaşladı ve şuan baya yavaş sorunun nedeni görev yöneticisinde bellek kısmı %100 kullanılıyor (görsel olarak ekleyeceğim) bu yüzden olabilir neden %100 oldu bir anda bilmiyorum bilgisayarımın özellikleri gayet iyi. 1609059430 Diski en çok kullanan her zaman...
  2. D

Oyun Önerisi istiyorum

Arkadaşlar bu dönemlerde zaman zor geçiyor hiçbir zaman oynamaktan sıkılmayacağım ÜCRETSİZ online FPS, MOBA, Third personda olabilir oyun önerisi istiyorum. Survival, Battle Royale , Hikayeli, oyun olmasın lütfen teşekkürler.
  3. D

Yardım IMEI Kaydı

Redmi 6A bir cihazım var 1 yıl önce Azerbaycan dan aldım ve şuan IMEI kaydını 30 Mayısta biteceğini söyleyen bir mesaj alıyorum bunu yaşayanlar genellikle evlerindeki eski telefonlarının IMEI numaralarının yeni telefona geçirmişler bu yasal mı yani bunu yapmak mantıklımı çünkü yeni bir IMEI...
  4. D

Radeon Software Uygulaması

RX 580 8 GB bir ekran kartım var fakat Radeon Software uygulaması açılmıyor önceden açılıyordu şimdi açılmıyor. Hata: Radeon Software ve sürücü sürümleri uyuşmuyor en son sürümlere güncelledikten sonra tekrar deneyin.
Top Bottom