Arama sonuçları: *

1. atessavage_

bu pc alınmaya değermi

Bence alınmaz.
  2. atessavage_

AMD vs Intel İşlemci

Kankam öylesine geziniyordum işte ilerde belki alırım diye niye buna taktın anlamadım ahaha komik xD Hem de şuan alan birisi de varsa o civardaki işlemcilerden. Bu yazı ona yardımcı olur. Anlayabiliyor musun hani ? :D
  3. atessavage_

AMD vs Intel İşlemci

Kankam biz de biliriz parasını verip 10. Nesil işlemci almayı. Paramız bunlara yettiği için bunları karşılaştırıyoruz. En yüksek model araba almadığın sürece araba almanın anlamı yok o zaman senin dediğine göre :)
  4. atessavage_

AMD vs Intel İşlemci

Merhaba dostlarım. Pc bakıyorum öylesine fiyat bandında neredeyse aynı olan işlemciler dikkatimi çekti. Amd Ryzen 5 3600 veya 3600x vs i5 9600k sizce hangi işlemci ve neden ?
  5. atessavage_

Öneri Xbox 360 Controller Alınır mı ?

Hey dostlarım. Controller alacağımda. Aklımda normalde Xbox One S Controller vardı fakat bütçem şimdilik ona yetişmiyor. Xbox 360 Controller sizce nasıl ? Alınır mı ? Veya 200 - 300 TL arası önerebileceğiniz maks 350 civarı controller var mı ?
  6. atessavage_

Öneri 24 GB RAM gerek var mı ?

Merhaba dostlarım. Laptopumda 8 GB ram var. İşlemcisi ve ekran kartı oyunlarda yeterli. Fakat ram biraz düşük kalıyor. 4 Slotu var. 1 Slotunda 8 GB var. Diğer 2 Slota 16 GB (8 + 8) ekleme yapıp. 24 GB ram yapayım mı? Sizce gerek var mı ? Yoksa sadece 8 koyup 16 GB mı yapayım ? Oynayacağım veya...
  7. atessavage_

ARKADAŞIM İÇİN EKRAN KARTI ÖNERİSİ

Bence GTX 1050 ti al derim.
  8. atessavage_

Yardım Laptopa ram nasıl takılır ?

Kankam spd kısmı boş anlamadım xD SPD kısmında slotların hepsi boş. Memory kısmıda boş anlamadım valla :/ 1589519238 Bu da ramexpert screenshot ı.
  9. atessavage_

Buyrun efenim
  10. atessavage_

Nasıl yapacağımı bilmiyorum :/ xD Yardımcı olur musun ?
  11. atessavage_

Hey dostlarım. Şimdi benim laptopta 8 GB Ram var. Ben 16 yapmak istiyorum. Rastgele 8 GB Ram alsam sıkıntı olur mu ? İçinde olan ramin aynısından mı almam gerekiyor yoksa ? Yoksa içindekini çıkartıp sıfırdan mı 8 + 8 Ram almam gerekiyor ?
  12. atessavage_

Başlangıç yazılım programlama dili ?

Selamlar. Yazılım öğrenmek istiyorum ama hangi programlama dilinden başlayacağımı anlayamadım. Sizce başlangıç için hangi programlama dilinden başlayayım. Sıra oluşturursanız daha iyi olur benim için.
  13. atessavage_

atkosd2.exe nasıl çalıştırabilirim ?

Hey dostlarım. Bilgisayara format attım ve bazı dosyalarım silinmiş bunu göze almıştım zaten. Geri yüklerim demiştim. Asusun driverlerı bunlar. Çoğunu indirdim fakat şu atkosd2 şeysini bir türlü bulamadım. Fn tuşuyla beraber yaptığım işlemleri ekranda göstermemi sağlıyor işte fanları ayarlarken...
  14. atessavage_

Acil Yardım! Usb flash bellek silinen dosyaları geri getirme

Beyler flashta baya fotoğraf ve video vardı yaklaşık 40 gb ve yanlışlıkla sildim. Baya uğraştım programlar falan programda görebiliyorum bütün fotoğrafları falan hepsini ama sadece 500mb kurtarabiliyorum. Sonrasında para istiyor benden. Ne yapabilirim. Bilgisayarcıya götürsem yaparlar mı ?
  15. atessavage_

İyi laptop düşük fps ?

Anlamadım dediğini. 1588655368 Nvidia zaten performans ayarında
  16. atessavage_

İyi laptop düşük fps ?

Ne yapmam gerekiyor şimdi?
  17. atessavage_

İyi laptop düşük fps ?

Beyler laptop aldım yeni. 2. El ama baya temiz 3 yıl garantili. Youtube da baktığım incelemelerde hep iyi fps değerleri alıyorlardı ama ben alamıyorum. Assetto corsa 30 fps alıyorum. Yardımcı olur musunuz ? Model : Asus Tuf Gaming FX505GD İşlemci : i5 8600h Ram : 8 gb Ekran kartı : Gtx 1050 ve...
  18. atessavage_

Yardım Laptop 1 TB ama "Bu bilgisayarda" 237 gb gözüküyor sadece

Tamamdır kendim hallettim.
  19. atessavage_

2. el aldım ASUS TUF GAMİNG FX505GD 3 yıl garantisi var 2 ay kullanılmış laptop.
  20. atessavage_

Merhaba dostlarım. Laptop aldım ve bugün elime geçti. Özelliklerinde 1 TB hard disk yazıtordu fakat şuan bakıyorum sadece 237 gb gözüküyor. Yardımcı olur musunuz lütfen.
Top Bottom