Arama sonuçları: *

1. Höstad

Yardım 9800x3d ne zaman satışa çıkacak ?

kasım ayında yurt dışında çıkışını yapacak bize de aralık ayı gibi gelir diye düşünüyorum
  2. Höstad

3600xten 5950x geçmek mantıklı mı ?

oyun için 5950x gibi saçma işlemciler almayın x3d işlemciler bu işin piiri bütçeniz fazlaysa am5 sistem dizin 7800x3d bütçeniz buna yetmiyorsa 5700x3d alın youtube üzerinden bakın gayet yeterli bir işlemci 5800x3d ile arasında çok performans farkı yok ghz e bakmayın siz ghz ile işiniz yok oyun...
  3. Höstad

64 GB RAM'e gerek var mı ?

ayarları mediuma çekince düzeldi hocam 20gb ram kullanıyor artık :D
  4. Höstad

64 gb ram aldım kargoyu bekliyorum bakalım nolacak kullanımı
  5. Höstad

bak hocam ekran kartının 16gb vramini de kullanıyor 30gb rami de kullanıyor bu sunucuya yeni girdiğim için biraz düşük 29gb ram kullanıyor biraz zaman geçince 30 küsür gb kullanıyor
  6. Höstad

rust oyununda 1080p de 32gb ram yetmiyor 30 küsür gb kullanıyor rust dün spotify dan şarkı açtım pc çöktü
  7. Höstad

3070ti için İşlemci önerisi

youtube a gir bu üç işlemcinin ismini aralarına vs koyarak yaz fps farkına bak hangisi tatmin ederse onu al
  8. Höstad

3070ti için İşlemci önerisi

hiçbir zaman 5700x ve ryzen 7600 öneren insanları anlayamıyorum yüzde 3 fps farkı var 5600 ile 5700x arasında aynı şey 7500f ile 7600 içinde geçerli dostum 5600 güzel orta sınıftır üstünü alayım dersen gidipte 5700x alma ya 5700x3d al ya da am5 sokete geçiş yap
  9. Höstad

Hangi rami almalıyım

bütçe nedir
  10. Höstad

AM4 SOKET İÇİN ALINABİLECEK EN İYİ İŞLEMCİ

5800x3d daha iyisi yok ancak fiyatı çok pahalı olduğu için 5700x3d tavsiye ederim
  11. Höstad

9800x3d çıktığında kaçtan satılır sizce ?

20k altında olur
  12. Höstad

Amazon.com.tr rezilliği

dostum adam yapmadım diyor ona göre yorum yapıyoruz burda sen algoritmaya yakalanmış falan diyorsun kanıt var mı elinde yok kanıt bulabileceğimiz bir yer var mı o da yok
  13. Höstad

Amazon.com.tr rezilliği

burada arkadaşın sorunu satıcının güvenilir olup olmaması suspend yiyip yememesi değil tek bir sipariş oluşturmasına rağmen saçma bir sebepten siparişinin iptal olması
  14. Höstad

Amazon.com.tr rezilliği

madem biliyorsun söylesene amazonda çinlilerin 1. sayfada olan satıcıların ürünlerini alıp 1 yıldız verip baltaladıklarını adamları batırdıklarını araştırsana youtube üzerinden çinliler domine ediyordu bi aralar amazonu hala öyle mi bilmiyorum
  15. Höstad

Amazon.com.tr rezilliği

Aynısını vatan bilgisayar içinde zamanında söylüyorlardı başka siteler içinde söyleniyordu sizin amazonda hisseniz yoksa veya amazonda çalışmıyorsanız amazonu bu kadar savunmanızın sebebi nedir? eğer sebebi siz sorun yaşamadığınız içinse bu konudaki arkadaş sorun yaşamış sorununu anlatıyor siz...
  16. Höstad

nasıl kas yakıp yağ kazanılır?

başlığı okuyunca kalp krizi geçiriyordum
  17. Höstad

modart ALIN SİZE EFSANE DONANIMLI SİSTEM! HEMDE RTX 4070/4070 Ti/4080S/4090'LI

4 sistemde intel insanları intele zorlamak saçma yorumlara bile hemen yazmışlar amd yok mu diye insan 40 45k vereceği sistemde özelleştirme yapamıyorsa orda bir sorun vardır ayrıca üst seviye sistem diyipte 240 lık gamebooster sıvı soğutma kullanmakta çok saçma
  18. Höstad

1080p için 7800x3d nin yanına Ekran kartı?

bulunduğun ilde ikinci el garantili rx 6800 xt 6900 xt veya rtx 3080 ti 3090 bak hem monitör içinde paran kalmış olur 11-12k ya garantili 6800 xt bulursun saf kas gücünde 4070 ten güçlü-eşit gibi
  19. Höstad

12Bin TL ile DDR5 Sistem Topladım! Zor muydu? Toplanabilir mi? Bileşenler neler?

hocam ekran kartını aldığın yer kargoyla gönderim yapıyorsa instagram adresini verebilir misin
  20. Höstad

Piyasayı bilmiyorum fiyatı ne olmalı

kimse o kadar vermez vermeyecek 2k verirlerse öpsün başına koysun hesapta ban var geri çekme durumu olabilir kim kime güveniyor bu devirde çok hesap sattım bu hesabı 5-6k ya satması mümkün değil
Top Bottom