Arama sonuçları: *

1. Masterofmuppets

FAN RGB NASIL KAPATILIR EVEREST CREST V5

Galiba üzerinde dügme falan yok komple rgbyi kapamak istiyorum hangi kabloyu çıkarmam lazım bilen biri yardımcı olabilir mi
  2. Masterofmuppets

4k oyun oynamak için sistemime upgrade önerisi

Hocam baktım da 2. Elden i7 kovalamaktansa anakart masrafına da girmek değer gibi am5 için sonuçta
  3. Masterofmuppets

Anakart değişmesi gerekir mi hocam 1720803321 Ona bir de en az i5 13. Nesil falan lazımdır (muhtemelen fikrim yok araştırmadım) hocam dlss fsr falan kurtarmaz mı hiç daha duşuk bir kartta rtx 4060ti 16gb falan veya 7700xt
  4. Masterofmuppets

Sizce Bu Crack Oyun Sitesi Güvenilir mi ?

Hiç duymadım öyle bir olay başıma da bir şey gelmedi ancak zaten fitgirl kullanıyorum çok da kullanmıyorum bayadır korsan kullanmıyorum
  5. Masterofmuppets

4k ekranda kullandığım için bir tık daha ucuz bir işlemci alabileceğimi öğrendim darboğaz yapmadan. Elimde şu an i3 10100f rtx 2060 var bu sistemi komple mi satmalıyım, yoksa tek tek mi ve sizce piyasası nedir hangi türlü daha kârlı olur. Onun dışında aşırı 4k için 4090 gibi bir karta ihtiyacım...
  6. Masterofmuppets

Kesin temiz bilemem burda kefil olanlara da akıl erdiremem ben he dersen crack kullanıyor musun bazen evet ama totoyu sağlama almak istiyorsan hiç bulaşma onun dışında ben fitgirl ve fullprogramlarindir kullanıyorum başıma bir şey gelmedi ama gelmiş de olabilir gelecek de olabilir o yüzden bu...
  7. Masterofmuppets

Hocam zaten antiviruslerin virus uyarısı vermesi gayet normal sonucta crack var oyun içinde
Top Bottom