Arama sonuçları: *

• Users: halil 070
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Realme c25s alınır mı ?

Sorum yukardaki gibi telefon arıyorum bütçem 3000 TL ile 4000TL arası varsa bir öneriniz yazabilirsiniz. Not:realme c25y de alınır mı?
  2. H

3000-4000 TL Arası Telefon

Orta düzeyde oyun oynayacağım.Kamera önemli değil.
  3. H

max 1000 TL oyuncu koltuğu önerisi

başlıkta dediğim gibi max 1000 TL
  4. H

Yeni nvidia driver ı nı deneyen var mı ?

deneyen var mı ?ekran kartım 1660s
  5. H

Yardım Ses sürücüsünü nasıl kurabilirim ?

Anakartım :b450m s2h yukarıda dediğim gibi ses sürücüsünü nasıl kurabilirim ?
  6. H

Nvidia yeni driverı indiriyim mi ?

1660s im var yeni driver iyi mi test edenler var mı ?
  7. H

GTA 5 drop sorunu çözümü nedir ?

gta 5 de çok drop yiyorum . sistemim da3 işlemci r5 3500 , kasa corsair spec delta rgb
  8. H

Monitör driver nasıl güncellenir ?

başlıkta yazdım monitörüm lg 24GL600F
  9. H

Psu lu kasa önerisi max 700 TL

yukarıda belirttim
  10. H

Oyunlardaki ping imi nasıl düşürebilirim ?

hız testinde 40 4 çıktı ama oyunlarda pingden oynanmıyor.internet adaptörü olarak https://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-nwd-6505-150mbps-433mbps-dual-bant-kablosuz-ac-usb-adaptor.html bunu kullanıyorum
  11. H

Yardım Yeni kulaklık aldım, hoporlörü ve mikrofonu aynı anda çalışmıyor.

yukarıda belirrtim.mikrofon ucuyla hopolör ucunu birleştirip takıyorum bilgisayar takınca ne olarak kullanmak istersiniz diye soruyor ikisinide seçemiyorum. Başka bir konuya giriyor ama pc nin normal hoporlörü çalışmıyor.
  12. H

Yeni PC ye hangi testleri yapmam lazım ?

hangi test programlarını yüklemem gerek ve kaç saat yapmam gerek ?
  13. H

Canlı dersleri nasıl kaydedebilirim ?

Yukarıda yazıyor canlı derseleri nasıl kaytedebilirim ?
  14. H

Bu monitörde ölü pixel var mı ?

Monitörüm : LG 24gl600f fotoğrafını şimdi atıyorum 1601209913 1601209930 Sabah böyle bir şey farkettim 1601209986 @Furkan Aslan
  15. H

Yardım Modemin wps i çalısmıyor.

Ben bugün kablosuz ethernet aldım,wps çalışıyor ama modemde çalışmıyor modemim:infinity 401 1601209408 Yardımlarınız için herkese teşekkür ediyorum 1601210226 @Furkan Aslan bu konudan anlıyor musun anlamıyorsan yukarı çıkarır mısın
  16. H

Çözüldü✓ PC yi kapatınca monitörü kapatmamız gerekir mi ?

Evet, yanlış görmediniz . PC yi normal başlatma menüsünden bilgisayarı kapat a basıp kapatıyorum.kasa kapanıyor ama monitör kapanmıyor no Signal yazısı kalıyor 1 dakika sonra kapanıyor zararı var mıdır? Nasıl kapatmam gerek ya da . Linçlemeyin
  17. H

Max 300 TL mikrofonlu kulaklık önerisi .

Kulaklık hemen lazım olduğu için mağazadan alıcağım istanbulda yaşıyorum.Yukarıda yazıyor. kulaklıkla alaksaı yok ama bu iyi midir.https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-t2u-600-mbps-wireless-dual-band-ac-usb-2-0-kablosuz-adapter-p-bd801593
  18. H

Da-sistem 3 internet çekmiyor

Da-sistem 3 e Windows kurdum. Driver vb yükleyecektim. internet,ethernet olmadan çekmiyor. Çekmesi için ne önerirsiniz .
  19. H

Toplama pclerin kendiliğinden mikrofonu var mı ?

Linçlemeyin hemen soru basit. yoksa mikrafonlu kulaklık önerir misiniz 300 TL bütçe var
  20. H

Çözüldü✓ Da-sistem 3 aldım herşeyini taktım monitöre ekran gelmiyor no signal yazıyor

da 3 geldi sizden yardım alarak ekran kartını vb taktım monitörü çalıştırınca no signal yazıyor
Top Bottom