Arama sonuçları: *

1. White_Recon

yardım! instagram'da biri benimle uğraşıyor.

biri adımın başına "top" gibi kelimeler ekleyip hesap açıp bana takip isteği atıp duruyor. emniyet'e gittim bir şey yapamayız dediler, cimer'e yazdım bir şey çıkmadı. hesabın sahibini nasıl bulurum? dava açıp yalvartmak istiyorum kansızı. şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.
  2. White_Recon

TOGG T10X Alınır mı?

Çekilişle satın alım için hak sahibi oldum. En üst paket olan 1 milyon 275 bin liralık araç sizce alınır mı? Daha mantıklı bir yatırım önerilerine açığım.
  3. White_Recon

Epic Games hesabımı kaça satabilirim?

Epic hesabımı pek kullanmadığım için satmayı düşünüyorum. Kaç TL eder? Hangi platformdan güvenilir bi şekilde satabilirim? (Fotoğraflar önemli oyunları içeren kısmıdır, Epic Games'in ücretsiz dağıttığı bir çok oyun mevcuttur)
  4. White_Recon

2011 Golf 1.6 Trendline alınır mı?

Hatasız, boyasız, tramersiz. Beyaz renk, 1.6 benzinli ve lpgli. Fiyatı 260.000 ₺. Almayı düşünüyorum, kullanıcısı veya bilgi sahibi olanı varsa yardımınız çok makbule geçer. Teşekkürler.
  5. White_Recon

Rampage KL-R56 alınır mı?

1500 TL'ye az kullanılmış ikinci el buldum. Sıfırı 2400 TL. Kullananlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
  6. White_Recon

2000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu arıyorum

İkinci el Rampage KL-R56 buldum, 4 ay kullanılmış ve fiyatına 1600 TL dedi. (Sıfırı 2400 TL) Sizce iyi midir bu koltuk? Başka önerebileceğiniz bir model veya marka varsa bekliyorum.
  7. White_Recon

VW Polo 1.2 TDI Trendline alınır mı?

2012 model Volkswagen Polo 1.2 TDI Trendline (beyaz) Hasar kaydı: 1200 TL Sol arka çamurluk el kadar boyalı Fiyat: 195.000 Sizce alınır mı? Bu fiyatlara daha iyi araç bulunur mu?
  8. White_Recon

F/P Kahve Makinesi Arıyorum

Sütlü kahve ve filtre kahve yapmak için kahve makinesi arıyorum, önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  9. White_Recon

Steam hesabım kaç TL eder?

Buradaki oyunları pek kullanmadığım için bu hesabı satmayı düşünüyorum, Sizce kaç TL eder?
  10. White_Recon

Steam ve Epic Games hesaplarım kaç TL eder?

STEAM OYUNLARI: Red Dead Redemption 2 PES2021 Forza Horizon 4 L4D2 ETS2 Among Us Sherlock Holmes: The Devil's Doughter Valheim Wallpaper Engine Fallout: New Vegas INSIDE LIMBO Shadow of Mordor Shadow of War Ori and the Blind Forest DE Pacify Serious Sam 2 Tomb Raider The Witcher 2 EPIC...
  11. White_Recon

LoL'de oyundan atma sorunu, yardım edin lütfen.

Şuan öğrenci evimde yedek bilgisayarımla çaresizce LoL oynamaya çalışıyorum ama oyun içindeyken oyun bir anda takılıyor ve sonrasında hata verip oyundan atıyor, yeniden bağlan diyip giriyorum ve ardından yine aynı hata oluyor. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
  12. White_Recon

Instagram'da fake hesap tarafından taciz ediliyorum. Ne yapabilirim?

3 4 tane hesap açmış, engelliyorum yine ekliyor. Yaptığı tek şey ana avrat küfür etmek. Ne yapabilirim? Kim olduğunu bulabilir miyim? Canımı sıkmaya başladı.
  13. White_Recon

Araç için Bluetoothlu AUX arıyorum

Şu iki ürün arasında kaldım ama tavsiyelerinizi de bekliyorum. 1: Baseus WXQY-01 2: Baseus Ba01
  14. White_Recon

Tarihi eskilere dayanan oyunlar/filmler/diziler

Witcher - Assassin's Creed tarzı, eski tarihlerde geçen oyun, film ve/veya dizi arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  15. White_Recon

Steam ağına bağlanılamıyor hatası nasıl giderilir?

Sorum başlıkta, yardım lütfen...
  16. White_Recon

Evkur'un kargosu hızlı mı?

Evkur'da Galaxy S20+ 6399TL'ye düştü. Günlerdir bu indirimi bekliyorum ama kargosuna güvenemedim. Evkur'dan alışveriş yapan var mı? Kargo hızlı mı? Sizce 6399 TL'ye Evkur'dan almak mı yoksa 6499 TL'ye Hepsiburada'dan almak mı?
  17. White_Recon

6599 TL'ye S20+ Alınır Mı?

Mediamarkt, Teknosa, Vatan gibi mağazalarda stoklar tükenmiş olarak görünüyor, bence zam geleceği için böyle yapıyorlar. Evkur'da 6799 TL ama en uygun bulabildiğim S20+ Hepsiburada'da. Sizce güvenip almalı mıyım? Link...
  18. White_Recon

RDR2 Eski Kayıtları Nasıl Geri Getiririm?

Tane tane anlatayım: Bilgisayarda RDR2 kurulu Oynadığım paylaşımlı hesap kapatıldı Yerine yeni hesap aldım Oyunda benim olmayan kayıtlar var Eski kayıtlarımı nasıl geri getiririm? (Birçok manuel kayıt noktam vardı.)
  19. White_Recon

Galaxy S20 veya S20 Plus Alınır Mı?

Samsung Galaxy S20 veya S20 Plus Alınır Mı? Kullanan var mı?
  20. White_Recon

7000 TL bütçeli Telefon Arıyorum

Herkese selam. Yaklaşık 7 yıldır iPhone kullanıyorum. Ben araştırmalarım sonucu iPhone 11 ile Galaxy S20 Plus arasında kaldım. Sizce hangisi? Bunlar dışında hangi telefonları tavsiye edersiniz? (Bütçeyi biraz daha arttırabilirim.)
Top Bottom