Arama sonuçları: *

• Users: nrvn
  • Order by date
  1. N

Ölü piksel çoğalır mı

ölü pikseller yayılmazlar monitör önerisi olarak ise https://www.trendyol.com/asus/vg27vq-tuf-gaming-165-hz-1-ms-monitor-curved-oyuncu-siyah-p-33047958?boutiqueId=61&merchantId=105369 bunu önerebilirim ancak ips panel değil
  2. N

Nvidia ekran kartından Amd ekran kartına geçerken yapılması gerekenler ?

sonrasında amd driverları kurman lazım bir de ddu ile driver silerken safe modda başlatman gerketiğini hatırlıyorum öyle olmayadabilir istersen sana 1 tane video atabilirim
  3. N

işlem yaparken cızırtı sesi

ön fanlar 1724945035 kasa modelim p3385b
  4. N

işlem yaparken cızırtı sesi

bilgisayar da işlem yapılırken cızırtı sesi geliyor mesela youtube dan bir video açtım açılana kadar bir cızırtı sesi geliyor sebebni bilen varsa konuşabilirmiyiz
  5. N

sıvı soğutma kasama sığar mı ve fan sesim azalır mı

kral fan sesim azalır mı peki bunu aldıktan sonra kafayı yemeye başladım sesten
  6. N

P3385b ya kral bu sıcaklık ve fan sesi cok bozuyo beni o yüzden bu kule tipi bana yardımcı olur mu 1721034373 Bi de bana modelin linkini atarmısın
  7. N

merhaba ryzen 5 5600 kullanıyorum kasa modelim p3385b stok fan ile işlemcim ısınıyor corsair h100 modelinde sıvı soğutucu almayı düşünüyorum acaba kasama sığar mı sıcaklık nasıl olur ve de fan sesim azalır mı şu anki stok fan ile %70 %80 kullanımda 80 derece alıyorum
Top Bottom