Arama sonuçları: *

1. The Magma Boss

Öneri MAX 4000 TL'YE 1080P Monitör Önerisi

Merhabalar, bugün DA-C2 bilgisayarını satın aldım. Bu bilgisayar ile kullanacağım bir İPS panel monitör arayışı içerisindeyim. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. The Magma Boss

Yardım Laptop'a RAM Eklemesi Yaptım Fakat Mavi Ekran Yiyorum

Merhaba bugün laptopuma 8 gb ram eklemesi yaptım frekans değerleri , gecikme değerleri hatta voltaj değerleri bile CPU-Z üzerinden baktığımda birebir aynı. Memtest ile test ettiğimde 8000 küsür hata aldım, ramlerin muhtemelen çipleri farklı dedim, bundandır dedim önemsemedim. İlk başlarda...
  3. The Magma Boss

900 TL'ye Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Merhabalar, 900 TL fiyat bandında Jabra Elite 75T dışında bir öneri yapabilir misiniz?
  4. The Magma Boss

400 TL'ye Blue Switch Klavye Önerisi

400 TL civarına alabileceğim blue switch bir klavye önerir misiniz?
  5. The Magma Boss

Forest Tarzı Oyun Önerisi

Selam arkadaşlar, arkadaşımla yakın zamanda forestı bitirdik. Bu tarz co-op hayatta kalma oyunları arıyoruz. Önerisi olan var mı? Raft oynadık, green hell ise çok zor dediler daha girişmedik. Önerilerinizi bekliyorum.
  6. The Magma Boss

Oyunlarda GPU kullanımı anlık düşüyor

Selamlar dostlar. Garip bir sorunum var. Öncelikle sistem bileşenlerim, R5 4600H ve 1650 ti. Normalde hiçbir oyunu drop yemeden oynayabilirken, RDR 2 yi bilgisayarıma yüklediğimde bir anda RDR 2 de dahil olmak üzere tüm oyunlarda anlık drop yiyorum. Ve bu drop her 3 5 saniyede bir oluyor. Ciddi...
  7. The Magma Boss

RDR 2'de GPU %100 Kullanılmıyor

Selamlar dostlar. Rdr 2 yi kısa süre önce bitirdim ve açık dünyada dolaşmaya başladım. Daha sonrasında oyuna tekrar girdiğimde oyun 10 15 fps civarında takılmaya devam etti. GPU kullanımı sürekli olarak değişiyor, bazen %30 bazen %50 bazen %15 bazen %99 oluyor. Fakat asla stabil değil ve...
  8. The Magma Boss

Kripto Paralar Nereden Satın Alınmalı?

Merhabalar dostlar. Kısa süre içerisinde kripto para üzerinden yatırım yapmak istiyorum. Fakat nereden alacağım hakkında hala kararsızım. Litecoin, bitcoin gibi kripto paraların kendi siteleri var fakat yurtdışında olduğu için ödemeler ve geri ödemeler uzun sürüyormuş. Türk sitesi olarak da...
  9. The Magma Boss

250-300 TL Civarı Gamepad Önerisi

Merhabalar yakın zamanda bu bütçede bir gamepad almayı düşünüyorum. PC için alacağımdan bunu almak istiyordum. https://www.trendyol.com/monster/pusat-pro-gaming-wireless-gamepad-p-4191865 Fakat gördüğünüz üzere satıştan kalkmış, tekrar gelir mi gelmez mi bilemediğim için sizden bu bütçede güzel...
  10. The Magma Boss

RDR 2 Oyundan Atma Hatası

Oyun oynarken belirli bir süre sonunda bu hatayı alıyorum. Sistem DA-2 yardımlarınızı bekliyorum.
  11. The Magma Boss

Metal Gear Solid V Alınır Mı?

Merhabalar dostlar. Bu oyun steamde şu an %75 indirimle satılıyor. Aranızda oynayan var mı? Oyun güzel mi? Tavsiye eder misiniz?
  12. The Magma Boss

Render Programı Önerisi

Selamlar dostlar. Güzel ve kaliteli bir render programı önerir misiniz? Örneğin youtuberların kullandığı render programları vs. bilen varsa iyi olur.
  13. The Magma Boss

Asrock B450 PRO vs Aorus B450 Elite

Selamlar dostlar, bu iki anakart arasından hangisini almak daha mantıklı? Sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim. Aradaki fiyat farkı önemsiz. @White Ravens @crazyreign
  14. The Magma Boss

200 TL Hoparlör Önerisi

Selamlar dostlar. Kablolu bir hoparlöre ihtiyacım var. Üst sınırım 200 TL. Önerilerinizi bekliyorum. Bilgisayarda kullanılacak bu yüzden bluetoothlu olması.
  15. The Magma Boss

Freelance İş Sitesi Önerisi

Selamlar dostlar. Evde otururken, çeviri yapabileceğim, logo yapabileceğim siteler önerebilir misiniz?
  16. The Magma Boss

Fazla Büyük Olmayan Telefon Önerisi

Selamlar dostlar. Şu anda Redmi Note 8 pro kullanmaktayım. Ortalama 3-3.5k bütçeye güzel, amoled ekranlı bir telefona geçmek istiyorum. Bu telefonu değiştirme sebebim ise fazla büyük olması. Şöyle ortalama iphone 11 pro boylarında güzel bir telefon öneriniz var mı? Bütçe max. 4k.
  17. The Magma Boss

İnceleme 1650 Tİ Ne Kadar Güçlü Bir GPU?

Selamlar dostlar. Bugün yine hakkında pek fazla fikir sahibi olmadığımız bir gpu incelemesi ile karşınızdayım. Nvidia'nın bizlere birkaç ay öncesinde tanıttığı ve artık yeni nesil laptopların içerisinde çok fazla gördüğümüz 16** serisi hakkında (özellikle 1650 Tİ) çok fazla bir inceleme veya...
  18. The Magma Boss

Laptop için Vakumlu Soğutucu mu Yoksa Alttan Soğutma mı?

Merhabalar. Yakın zamanda laptopum için bir soğutucu almayı düşünüyorum. Laptopumun arkasında 2 adet hava çıkışı var. Altında ise aşırı fazla açıklık yok. Laptop modeli Asus TUF A15. Eğer vakumlu soğutucu alırsam mecburen 2 tane almam gerekicek. Sizce hangisi daha faydalı olur? Aklımda bulunan...
  19. The Magma Boss

İnceleme T6 ULTRA VS AMD STOCK FAN

Selam dostlar. Bu incelemede T6 Ultra soğutucusu hakkında bazı bilgileri ve Ryzen 5 3600 işlemcisi ile yaptığım ısı ve oyun testlerini paylaşacağım. Soğutucunun Montajı : Öncelikle, soğutucunun montajı (AMD sistemler için) pek kolay değil. Soğutucunun kenarında bulunan demirleri güçlü bir...
  20. The Magma Boss

Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu

Merhaba dostlar. Arkadaşım DA-Sistem 2'ye sahip. Bugün birlikte T6 Ultra montajı yaptık. Ve daha sonrasında bilgisayarı açtığımızda eskisi kadar hızlı açılmadığını, ortalama 20 saniyeyi bulduğunu farkettik. Bunun sebebi ne olabilir? Not: Montaj yaparken ramleri de çıkarttık. Ramden kaynaklı bir...
Top Bottom