Arama sonuçları: *

• Users: Rolox
  • Order by date
  1. Rolox

Bisikletimi satıp yeni bir dağ bisikleti almak istiyorum yardım eder misiniz?

Evet belki o kadar para harcayamam bu fiyatlardaki bisikletlere de bakabilir misin rica etsem, yorduğum için özür dilerim.
  2. Rolox

Yollar çok kötü ve dağ bisikletleri görüntü olarak çok güzel :) 1721034761 Üstüne çok koymadan ne alabilirim 8-10 bine ?
  3. Rolox

Bir kişi 7 bine almak istiyor satacağım galiba. Attığınız Bianchi nin modeli ne güzel gözüküyorlar siz olsanız hangisini alırsınız Bianchi mi Carraro mu ?
  4. Rolox

Bütçe 12000-13000 Temiz bulmak zor. Hatay'da bakabilir misin 2. el bisikletlere?
  5. Rolox

2019 Kron xc150 Bisikletimi ne kadara satmalıyım ne kadara yeni bisiklet alabilirim bilgilendirir misiniz? 1720964173 @Asım Atlıhan @M-Q^GÖKTÜRK yardımcı olabilir misiniz?
Top Bottom