Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Cyberpunk 2077 Diyalog Sesleri Yok

Arkadaşlar oyunu kaç kere silip kurdum 2 kere de komple silip tekrar yükledim ama hala oyunun bütün sesleri var diyalog sesleri yok yardım lazım.
  2. S

Cyberpunk 2077 FSR 3.0

Daha ekran kartını yorucak yerlere gelmedim ama en düşük 65 ve 70 90 arası geziniyor fps. Genel ayarları düşürmekte derdim yok ama çokta kaliteden vazgeçmek istemiyorum. Sadece o ayarı arıyorum yinede sağol.
  3. S

Cyberpunk 2077 FSR 3.0

Teşekkürler. Bu arada benim fps ile bir derdim yok benim derdim bu bazı yerlerdeki grafik titremesi gibi olan şeyler onları gidermek istiyorum nasıl yapıldığını biliyor musun?
  4. S

Cyberpunk 2077 FSR 3.0

Arkadaşlar bende RX 6700 10 GB ekran kartı var çok bilgim olmamakla birlikte bu ekran kartında FSR 3.0 desteği var ancak ben cyberpunk 2077 de bu ayarı ya bulamadım yada yok ekran görüntüsünü aşağıda paylaşacağım. Mod kuran insanlar var ama orjinalinde varsa kurmak istemiyorum yoksa kurmak...
  5. S

Asus Rog Cetra TWS vs Razer Hammerhead True Wireless X

Arkadaşlar çok kararsız kaldım ve bu kulaklıkların iyi oldup olmadığını da bilmiyorum. Evde oyun onuyorum ve kablolu kulaklıklardan bıktım hem masaüstü bilgisayar da hemde telefonda kullanabileceğim bir kulaklık istediğimden bt bir kulaklık almak istiyorum. Sizlere sorum başlıkta ki...
  6. S

Hızlı Mouse pad önerisi

Hocam herhangi bir bilgi verir misiniz şu şu sebepten dolayı iyi gibi. 1712759482 Ve siteye baktım biraz speed ve hybrid versiyonu arasında ki farkı anlatır mısınız?
  7. S

Hızlı Mouse pad önerisi

Yeni bir mouse pad almak istiyorum ama pek bir bilgim yok. İnternette xrades , Klasse longteng, SteelSeries QcK XLL gibi modelleri görüyorum ama hangisi iyi veya bunlardan daha iyisi var mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe 1000-1200 civarlarında önerilen ürüne göre esnek...
  8. S

Klasse Longteng Huoyun vs SteelSeries QcK XXL

Merhaba arkadaşlar sizce hangisini almalıyım aralarında 300 TL fark var. Steel series uzun olması sayesinde klavye altına da giriyor ama sorduğum herkes longteng öneriyor kararsız kaldım.
  9. S

Çözüldü✓ Banayeni sitesinden aldığım ürün 2. el mi?

Satıcısı Trendyol da bulduğum ürünle aynı satıcıdan geldiği için sipariş verdim ama içime kurt düştü işte. Satıcı: Hobicadde
  10. S

Çözüldü✓ Banayeni sitesinden aldığım ürün 2. el mi?

Merhaba arkadaşlar ben 2 3 gün önce sipariş ettiğim ID-Cooling SE-214-XT ARGB İşlemci Soğutucuyu trendyol son dakika indirim i kapattığı için banayeni sitesinden almak zorunda kaldım. Ürünün sayfasında sıfır olduğu yazıyor ama sitenin güvenilir olup olmadğını araştırıken normalde 2. el ürünler...
  11. S

Ryzen 5 5500 %100 Kullanıyor

Merhaba arada bu sıkıntıyı yaşıyordum ama şimdi daha çok olmaya başladı pc daha 4 günlük. Oyunda bazen CPU kullanımı %100 e çıkıyor çok takip etmiyordum ama oyunda anlık fps düşüleri yaşadığım için ve neden olduğunu bilmediğim için konu açtım. Ekran kartım RX6700 ve görev yöneticisi erkan...
  12. S

Çözüldü✓ RX6700vsRTX3060 12 GB

tamamdır kafana takılmıştı sadece ses o yüzden
  13. S

Düşünmem lazım hocam neden.
  14. S

8925Tl sinerji sitesinden
  15. S

Merhaba bende 14 gün cayma hakkı hala dolmamış bir RX6700 10 GB ekran kartım var ancak bu kartta coil whine sesi var. Sizce iade edip RTX 3060 12 GB almalı mıyım? Şuan ki sistem: Ryzen 5 5500 RX6700 10GB MSİ B450m-A Pro Max II 2x16 GB 3200 Ram 500 GB m.2 RX6700 ün daha güçlü bir ekran kartı...
  16. S

Ryzen 5 5500 Sıcaklık Normal mi?

O dediğiniz ne hocam? Eminde değilim nereden geldiğinden psu dan gelmiyor sanırım işlemci fanından geliyor zannetim ekran kartıda o konumlarda olduğundan büyük ihtimal ekran kartı. Ama pc 3 gündür elimde 2 gün oyun oynadım yüke bindirdim. Sadece bugün cw sesi gelmeye başladı dün yoktu. Firma...
  17. S

Ekran kartı için mi? Çünkü ben ekran kartını sinerji den geri kalan parçalarımı vatan dan aldım.
  18. S

Deneyeceğim. Şimdi de durduk yere mavi ekran masaüstüne ilk kez kullanıyorum performans olarak evet iyi ama ne illet bir şeymiş sorunları.
  19. S

Hocam 2 adet video çektim ekliyorum. Bilgim olmadığı için soruyorum. Ses çok fazla değil mi veya bunun önüne geçilemez mi? hocam bu coil whine aralıklı olarak gelmesi normal mi sesin titrek gelmesi baya aralıklı bir şekilde geliyor. Prize takılan fişin temassızlık yapması gibi.
  20. S

Yok rahatsız etmiyor sadece yeni aldığım için moral bozukluğu oldu ve zara verir mi diye merak ettim üstteki videoda zarar vermeyeceğini anlatmışlar. İleride kesilme gibi bir durum söz konusu mu?
Top Bottom