Arama sonuçları: *

1. Sakultah

Steam avatarı olarak haç işareti koymak günah mı?

Ne için koyduğuna bağlı
  2. Sakultah

Yürütme Aygıtı Seçiminde Kulaklık Yok

Merhabalar. Yazılımsal bir sorun yaşıyorum. Kasama kulaklığı takınca yürütme aygıtlarından kulaklık seçeneği çıkmıyor. Taktığım zaman hoparlör otomatik olarak devre dışı kalıyor, kulaklığı çıkardığım zaman ise devreye giriyor. Ben bu sorunu driverı yükleyince yaşamaya başladım. Driverı silince...
  3. Sakultah

Bu Laptop Neden Satılmıyor Anlamıyorum?!

İnsanlar bi anda yüksek meblağlar çıkarıp veremiyor. Zaten ekonomik olarak insanlar çok zor durumda. Her konuda piyasa daralıyor.
  4. Sakultah

Asus Tuf H3 Ses Sorunu PC'de sesi az çıkıyor.

İkisini de denedim yine fark yok.
  5. Sakultah

Baktım ancak orada da sorun yok gibi.
  6. Sakultah

Merhabalar yakın zamanda Asus Tuf H3 Gaming kulaklık aldım. Ancak bilgisayarıma taktığımda sesi pek tatmin etmiyor. Telefona taktığımda ise ses gerçekten çok güzel, tatmin edici geliyor. Kasa da herhangi bir sorun yok. Ses driverı da yüklü her şey tamam. Ama sorunu çözemedim. Neden olabilir fikri...
  7. Sakultah

max 400 TL ye USB li kulaklık önerir misiniz? not: drop plus stok yok

Deneyimlerimi paylaşırım tabi ki.
  8. Sakultah

max 400 TL ye USB li kulaklık önerir misiniz? not: drop plus stok yok

Ben 350tl ye Asus Tuf H3 7.1 Gaming aldım henüz deneme fırsatım olmadı ama sizde bakabilirsiniz.
  9. Sakultah

R5 2600 ile hangi ekran karti

Hem stabil hem de fiyatı uygun güzel bir kart. Ama ben tabi kendime göre yorumluyorum bir fikir sadece. İşlemci ile de sorun yapmaz araştırman da fayda olabilir.
  10. Sakultah

R5 2600 ile hangi ekran karti

Bence ihtiyacını karşılarsa 1660s al hacı.
  11. Sakultah

Teknobiyotik anakart eksikliği

O siteden Asrock alınır çok güzel anakartları ben çok memnunum.
  12. Sakultah

Asus Tuf H3 Gaming 7.1 Alınır mı?

Çok haklısın. Bende böyle düşündüm. Gelsin bakalım inşallah güzel çıkar. Teşekkürler yorumun için. 1592673599 Ben çok araştırdım Rampage GP ürünleri gerçekten güzel. Ancak pek uzun ömürlü değil 2-3 ay güzel kullanıyorsun. 1 yıla yaklaşınca hafif bi sıkıntı mı var diyorsun içinde şüphe doğuyor...
  13. Sakultah

Rampage gp çok uzun ömürlü olmuyor diye duydum Asus'un hiç olmazsa malzemesi sağlam diye düşünmüştüm 1592673311 Cloud 2'yi bende çok istiyorum ama pahalı ya. Rampage gp de hiç bakmadım dayanıklı olsun diye :)
  14. Sakultah

Artı olarak 7.1 özelliği var diye tercih ettim ama oda sanalmış hs35 daha mı iyi olurdu?
  15. Sakultah

Arkadaşlar 350tl ye buldum sipariş verdim. Merak ettiğim şey kullanan bir arkadaştan nasıl olduğunu öğrenmek. Ses kalitesi nasıldır acaba? Pişman eder mi?
  16. Sakultah

Bu Kulaklık Neden Bu Kadar Ucuz?

Bunu normal fiyatı 400tl civarında. Ben uzun zamandır inceliyorum. Bende gördüm 350tl ye düşmüş birde stand veriyorlar. Bence oldukça makul ben siparişimi verdim. İncelemeler izledim güzel yorumlar yapıyorlar bu kulaklık için. 1592631527 Bu arada satıcı gameekstra kendi sitesinde direk 350tlye...
  17. Sakultah

300TL Civarı Kulaklık Önerisi

Asus tuf h3 7.1 al bence şuan indirimde. Kulaklık standı ile birlikte hemde. Ben verdim siparişi 350tl.
  18. Sakultah

Bu Anakart Direk 2. Nesil Ryzen Destekler mi?

İş yeri için yeterde artar hocam. Olabildiğince ucuza maal etmeye çalışıyoruz. Ryzen 2200g takıcam işlemci olarakta. Teşekkür ederim bu arada.
  19. Sakultah

Bu Anakart Direk 2. Nesil Ryzen Destekler mi?

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir pc diziyorum iş yeri için. Kampanya da bu anakartı buldum fiyatı uygun. 2. nesil ryzen takıcam. Bios güncellemek için uğraşmak gerekir mi yoksa kutusunda biosu güncel midir? Bilen varsa yardım ederseniz çok sevinirim. Kampanyanın bitmesine az kalmış...
  20. Sakultah

Gigabyte B450M-H Alınır mı?

RGB pek ilgimi çekmiyor hocam. Performans istiyorum sadece :)
Top Bottom