Arama sonuçları: *

1. H

Çözüldü✓ 7800x3D için MSİ MSI MAG X670E Tomahawk fazla mı ?

https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-mag-b650-tomahawk-wi-fi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,30374310.html hocam nacizane fikrim bunu al 3 4 bin fazla vermene gerek yok derim işlemcine bios yapmak istersen çok çok iyi bi güç yönetimi + çok çok iyi besler fazla fazla yeter die düşünüyorum
  2. H

FİBER'DEN VDSL'E GEÇİŞ

hocam şimdi ne oyun oynadığına göre değişir o konuda kimse net bişey diemez de :D kısaca kafanı karıştırmadan sölim fiber altyapı dedikleri muhabbet çok güzel örneğin cs valo lol gibi online yada fps oyunlarda filan çok rahat birde sisteminde güzelse çok temiz oynatır ama vdsl dediğide hemen...
  3. H

FİBER'DEN VDSL'E GEÇİŞ

hocam türk telekom ats personeliyim muhtemelen türkiyenin genelinde oldugu gibi senin bölgendeki altyapıda türk telekomdur a yada b operatörü fark etmiyor alt yapısı sonuçta telekoma ait istediğin operatöre geçebilirsin zaten altyapın ne kadar destekliyorsa en fazla onu alırsın oyunlarda ping...
  4. H

James Donkey 712 alınır mi

hocam 3 senedir kullanıyorum bana bir arkadaşım önermişti arkadaşım ise 5 seneye yakındır kullanıyor bozuldu tekrar aynısı aldım dedi şahsi görüşüm alabiliyosan 0ını al ama temiz ise alnır baya memnunum tavsiye ederim
  5. H

R7 7700 sıvı soğutucu ve Ram önerisi

Vayy bu iyiymiş hocam CL 30 gecikme değerli bios update yapsam amd expo desteğinde varmış bu guzel bunu yazdım Bi köşeye hocam bende 1 tane buldum sizce bu ram nasıl...
  6. H

R7 7700 sıvı soğutucu ve Ram önerisi

r7 7700 işlemcime uygun 240 mı 280 mi yoksa 360 mmlik hangi sıvı soğutucu kurtarır anakartım= MSI Mag B650 Tomahawk Wi-Fi AMD AM5 DDR5 ATX Anakart ramler de sanırım amd expo desteği die bir güzellik varmış ram konusunda 6400 olarakmı almalıyım anakartımın stabilitesini çok zorlamaksızın ram de...
Top Bottom