Arama sonuçları: *

1. K

Öneri 9K ya DDR5 Lga1700 anakart önerisi

ddr5 olsa daha iyi olur
  2. K

attığınız anakart banayeni sitesindeki başlıkta z790 ürün adında ise z690 olarak gözüküyor daha önce de görmüştüm. Satıcıyı uyardım ama kaale almamış.
  3. K

İyi forumlar LGA 1700 soket alacağım için yeni sokete kadar işlemci değiştirme imkanım olamayacak. İ9 çöpüne 20K bayılamam maalesef. Zaten sistemi topladıktan sonra pek bir şey değiştirmeyi de düşünmüyorum. Bana uzun ömürlü arkama bakmadan kullanabileceğim; - LGA 1700 soket - DDR5 7200mhz - PCI...
  4. K

Max 6000 TL DDR5 Anakart Önerisi

konuyu hortlatmak istemezdim ama z690 ve z790 arasında kaldım z690 ın performansı nasıl hocam
  5. K

i7 14700kf Sıvı soğutma önerisi

3d tasarım uygulamalarında ve render da amd çok gerie kalıyor yoksa çoktan 7800x3d almıştım. Ama tek dert o da değil. Anakart ve stabil frekansda çalışacak ram bulmak da çok zor iş kafam almıyor valla
  6. K

Arkadaşlar yeni sistem aldim ama ekran çok geç açılıyor

anakartınız ve işlemciniz nedir
  7. K

dark modellerinde ses nasıl hocam fan sesi geliyormu ve 4 ün diğerlerinden öne çıkan bir özelliği varmıdır bende bi quiet almayı düşünüyorum
  8. K

yayın esnasında bir yabancı gelip yardım etmek istediğini söyledi

Senden bir şey isterse veya para haklama amacı ile %50 %50 gibi birşeyler teklif etmediği sürece bir deneyebilirsin. Attığı linklere fln tıklama gene de aman.
  9. K

bende 14700 almayı düşünüyordum. Sizce 15. Nesili beklemek mantıklı olurmu? Yeni LGA 1851 soketi ilk çıktığında pahalı fln olurmu hem.
Top Bottom