Arama sonuçları: *

• Users: iiii
  • Order by date
  1. I

Kafamdan bir şey ısırmış gibi hissettim

az önce kafam yasktıktaydı bi anda sanki bişey kafamı kazıp girdi bi anda acımadı ama çok ani oldu bir şey olur mu
  2. I

22k max ne alabilirim

10 çekirdekli intelde 2.50 ghz etkiler mi çok oyun için edit için vs
  3. I

22k max ne alabilirim

arkadaşlar şuanda indirimde vs olan 22k pc önerileriniz var mı eski konulardaki sistemlerin fiyatı artmış ondan yeni konu acıyorum kendim için açmadım bide
  4. I

After effects yandan geçiş efekti

Arkadaşlar merhaba ben after effects de ekranın dışından soldan sağa doğru hızlıca sarsırmalı gelip duvara çarpan geçiş efektini nasıl yapılır adı ne o efektin pluginler kurulu bu arada belki anlattığımı anlayan varsa
  5. I

valorant için 3060 mı 3060 ti mı almalıyım

fıyatı aşıyor galiba bide am5 anakartlarda pahalı ama yine de tesekkur yapacak bişey yok
  6. I

hocam kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum 280 fps sabit oynayabilmek için hangi işlemciyi tercih etmeliyim
  7. I

hocam 280fps sabit alabilmek için farklı bir işlemciye mi geçmek gerek öneriniz var mı
  8. I

aynı fiyat zaten daha mı iyi valorant için 3060
  9. I

2. el ekran kartı alacağım valorant oynuyorum vram konusunda sıkıntı çeker miyim uzun kullanımda drop yer miyim 3060 ti alsam vram ne kadar kullanır 300 fps akıcı oynatır mı? r5 5600 1080p
  10. I

13k 2. el sistem önerisi

anakart sorun çıkartır mı
  11. I

13k 2. el sistem önerisi

Merhaba benim 13k bütçem var ve sistemimi tamamlamaya çalışıyorum. Yazmadığım yerleri 2. el alacağım bu sisteme uygun tavsiye verir misiniz ucuz ana kartlar da var ama sıkıntı çıkarır hep değiştirirsin diyorlar Kasa: DARK Spirit USB 3.0, 4 x12cm Fanlı, Solid Kırmızı LED'li , Full Temperli Cam...
Top Bottom