Arama sonuçları: *

1. M

Oyun indirirken interneti tam olarak kullanmıyor?

İnternetim 1gbps ama oyun indirirken anca 500'ünü kullanıyor. Neden böyle?
  2. M

İnternetin tam hızını alamıyorum

Otomatik ağ geçişi açık modem arayüzünde onu kendisi ayarlıyormuş
  3. M

Ethernet kablosu cat 5 olduğu için 100'e 100 alıyorum. Kabloyu değiştireceğim.
  4. M

Superonline 1000Mbps kullanıyorum ve bu testi yapınca santral mesafesi 0 metre yazıyor bu iyi bir şey değil mi? Ama telefonda hız testi yapınca 350mbps civarı hız alıyorum. Modem kaynaklı mı?
  5. M

Hangi parti ışığını almalıyım?

Evde kullanmak için parti ışığı alacağım ve bu üçü arasında kaldım. Hangisi daha mantıklı olur? https://www.yonkamuzikmarket.com/quenlite-par-136x-led-par-sahne-isik-sistemi-1x36-watt-rgb-dmx512 https://www.yonkamuzikmarket.com/quenlite-qx-61rgbw-sahne-led-isik...
  6. M

Aux kablosunu pc'de nereye takacağım?

Logitech hoperlörün aux kablosunu bilgisayarda nereye takacağım 3 tane renkli giriş var?
  7. M

Logitech z407 hoperlörü aux ile pc'ye nasıl bağlayabilirim?

Bende logitech z407 hoperlör var ve içinden bilgisayara bağlamak için aux kablosu çıktı. Bir ucunu bass'a takıyorum diğer ucunu bilgisayarda nereye takacağım?
  8. M

Video başlatınca duran, video durdurunca başlayan müzik nasıl yapılır?

İsteğim biraz değişik ama benim aradığım şey mesela müzik dinliyorum spotify'dan sonra youtube'den bir video başlattım müzik dursun, youtube'deki videoyu durdurunca müzik kendiliğinden devam etsin. Var mı böyle yapabileceğim bir şey?
  9. M

i3 12100f işlemcim %100 kullanması normal mi?

Yok orijinal epic games, ama mesela oyun güncellerkende böyle oluyor veya edit yaparken
  10. M

Mesela Fortnite
  11. M

Yok full oynarken %100 ama bazen 80 falan oluyor sonra geri çıkıyor
  12. M

Rtx 3060 12gb ve i3 12100f ikilisini kullanıyorum ve işlemciyi biraz zorladığımda veya direkt oyuna girdiğimde %100 kullanım oluyor ve donmaya sebep oluyor. Normal mi bu, işlemci bu kadar mı kötü yoksa?
  13. M

Google görsellerde fotoğrafın bulunmasını engelleyebiliyor muyuz?

Bende bir tane görsel var ve google görsellerde aratınca o fotoğrafı atan kişilerden bir sürü çıkıyor. Fotoğrafta bir şey değiştirip vb. o fotoğrafın aratılarak bulunmasını engelleyebiliyor muyum?
  14. M

İşlemci mi, anakart mı, ram mi yüksetmeliyim

O zaman sadece işlemciyi mi değiştirmek mantıklı?
  15. M

İşlemci mi, anakart mı, ram mi yüksetmeliyim

İşlemci olarak i3 1200f var, ve i5 12400f almayı düşünüyorum, Anakart olarak msi pro h610m-g var, asus prime a620m-e düşünüyorum, 16gb ram yerine 32gb ram almayı düşünüyorum. Bu üçünden hangisini yükselteyim?
  16. M

1 M.2 slotlu anakarta, 2. M.2'yi nasıl takılır?

Biraz boşluk var arada
  17. M

i3 12100f yerine i5 12400f almak mantıklı mı?

Arada 3bin tl fark var ama :D
  18. M

i3 12100f yerine i5 12400f almak mantıklı mı?

Şu an bende i3 12100f var ve hiç yetmiyor bu bana. Oyun güncelleyip yayın izlerken mesela %100 kullanım oluyor ve zorlanıyor. Bunun yerinde i5 12400f almayı düşünüyorum ne kadar mantıklı olur ve değişir?
  19. M

1 M.2 slotlu anakarta, 2. M.2'yi nasıl takılır?

Aa Expansion slot kısmında 4.0 x16 yazıyor ne ne peki
Top Bottom