Arama sonuçları: *

1. Syphoenix

Banyo giderine çimento döktüm. Su akmıyor. Nasıl çözülür?

Dostlar ben elimi soktum deliğe baya bi alçıyı eşeleyerek çıkarttım ama sanırım 100 gram falan çıkardım ama içerde rahat 1kg var bugün tesisatçı gelcek bakcaz
  2. Syphoenix

Aga zaten her aradığım gider açıcı dayı bi 5 saniye gülüyor üzülüyorum kuran carpsin
  3. Syphoenix

Termal Macun Yeniledim Sıcaklık arttı?

ben de ondan şüpheleniyorum yarın tekrar kontrol edicem bakalım
  4. Syphoenix

Hocam dediğiniz sorunlar olsa ilk günkü stres testinde 78 derece alamazdım
  5. Syphoenix

Amazondan Thermal Grizzly Kryonaut satın aldım fanı vidalarken biraz kaydı falan ama oturttum. 1 gramlık tüpün yarısından biraz daha az kullanmıştım. ilk gün stres testinde 78 dereceyi zor gördü overclocklu halde fakat bugün default halde 96 dereceleri görüyor sorunu anlamadım. Fanda vs sıkıntı yok.
  6. Syphoenix

ya aradım 3 tesisatçı biri olur sökülür diyor diğeri belki olur diyor diğeri olmaz alçıyı makine sökmez diyor hangisine inanıyım başliycam heykeline ya
  7. Syphoenix

Kanka 14 subat falan ayağı manitayla el heykeli yaptık alçı arttı manita da dökmüş banyodan aşağı döküş o döküş :(
  8. Syphoenix

Merhaba dostlar lütfen sorgulamayın ama ben banyo giderine hızlı donan tamir alçısı rigips döktüm ve tamamen katılaştı. OK-103 denen beton sökücüyü denedim ama pek işlevsel değil henüz ok103 bile çözemedi. Muhtemelen boruların içinde kalın bir tamir alçısı tabakası var bu nasıl halledilir acil çözüm
  9. Syphoenix

Sizce Evrende Yalnız Mıyız?

şu video cevap veriyor baya
  10. Syphoenix

Film Gibi Playstation 5 dolandırıcılığı! (Anontürk ve L0CK)

Kanka kim ne yaşıyor bilemezsin. Valla 25 yaşında hala annesinden babasından izin alan insanlar var dışarı çıkmak için
  11. Syphoenix

Minecraft nereden alınır?

ben buradan aldım mail ve şifre değiştirdim kendi adıma şekilde aylardır kullanıyorum. https://plati.ru/itm/minecraft-change-mail-right-now-premium-java/2422448
  12. Syphoenix

Donanım Arşivinde Ban yememe sebep olan Video (2017)

Kurallarda bununla ilgili bir şey varsa göstersene? Rapor et. Zor değil.
  13. Syphoenix

Donanım Arşivinde Ban yememe sebep olan Video (2017)

Seni ilgilendiren bir şey değilse geçebilirsin. Senin konu hakkındaki düşüncen zerre kadar umrumda değil. Donanım arşivi facebook grubundan ban yememe sebep olan deneyimimi anlattım. Bu kadar basit. İnsanlar gülüp geçiyor. Çok kasma sen de.
  14. Syphoenix

Yardım Bilgisayarımda Performans Kaybı Var

Sorunu ben algılayamadım şahsen biri yardımcı olur umarım
  15. Syphoenix

animeciler ile neden dalga geçiyorlar

Etrafta japonca konuşmaya çalışıp,her yerde profil fotoğrafını anime yapıp, cosplayerlarin hepsini takip edip evinde hazır noodle yapmaya çalışan kitleden bahsettim ben kankam.
  16. Syphoenix

animeciler ile neden dalga geçiyorlar

Kanka öyle insanlar genelde dalgasına diyor. Ciddi diyen olduğunu sanmıyorum varsa da beynine bir baktırsın. Ayrıca her yere anime profil fotoğrafı koyup etrafta japonca konuşmaya çalışan irite insanlar da var. Belki bu insanlardan dolayı böyle düşünüyorlardır.
  17. Syphoenix

Yardım Bilgisayarımda Performans Kaybı Var

Cs:go da çoklu cpu kullanımı açık değil mi?
  18. Syphoenix

Film Gibi Playstation 5 dolandırıcılığı! (Anontürk ve L0CK)

Arkadaşlar konuyla ilgili özelden bilgi almak isteyenler ulaşabilir. Kendileri konuları okuyor da sanırsam :) Burdan selam olsun beyinsiz dolandırıcılara. Bir daha beyinlerini kullanarak insan dolandırmaya çalışırlarsa güzel olur.
  19. Syphoenix

Arctis 5'e alternatif kulaklık önerisi?

Arkadaşlar Arctis 5 almayı düşünüyorum fakat başka alternatifler hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorum. Arctis 5'e alternatif olarak kulaklık önerileri bekliyorum. Teşekkürler şimdiden herkese.
  20. Syphoenix

1000TL Oyuncu koltuğu

neden hata olsun? 3 hafta kullandım ve beğenmedim.Xdrive istemediğimi yukarıda belirttim. 1000TL altı bir adet koltuk buldum fakat insanlardan alternatif bekliyorum. Bunun neresi hata tam olarak söyler misiniz?
Top Bottom