Arama sonuçları: *

• Users: Syphoenix
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Syphoenix

Termal Macun Yeniledim Sıcaklık arttı?

Amazondan Thermal Grizzly Kryonaut satın aldım fanı vidalarken biraz kaydı falan ama oturttum. 1 gramlık tüpün yarısından biraz daha az kullanmıştım. ilk gün stres testinde 78 dereceyi zor gördü overclocklu halde fakat bugün default halde 96 dereceleri görüyor sorunu anlamadım. Fanda vs sıkıntı yok.
  2. Syphoenix

Banyo giderine çimento döktüm. Su akmıyor. Nasıl çözülür?

Merhaba dostlar lütfen sorgulamayın ama ben banyo giderine hızlı donan tamir alçısı rigips döktüm ve tamamen katılaştı. OK-103 denen beton sökücüyü denedim ama pek işlevsel değil henüz ok103 bile çözemedi. Muhtemelen boruların içinde kalın bir tamir alçısı tabakası var bu nasıl halledilir acil çözüm
  3. Syphoenix

Arctis 5'e alternatif kulaklık önerisi?

Arkadaşlar Arctis 5 almayı düşünüyorum fakat başka alternatifler hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorum. Arctis 5'e alternatif olarak kulaklık önerileri bekliyorum. Teşekkürler şimdiden herkese.
  4. Syphoenix

1000TL Oyuncu koltuğu

Arkadaşlar maximum 1000TL olacak şekilde (100-200 oynayabilir) bir oyuncu koltuğu arıyorum. Çok acil lazım. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
  5. Syphoenix

Film Gibi Playstation 5 dolandırıcılığı! (Anontürk ve L0CK)

Arkadaşlar bugün size Film gibi senarize edilmiş bir dolandırıcılıktan bahsedeceğim. Dolandırılan kişi ben değilim fakat dolandırılan kişi benimle irtibata geçtiğinden dolayı bunu burada yazabiliyorum.Her neyse konumuza geçelim; Öncelikle dolandırıcıların size vaad ettiği şeyler ucuz fiyatlarda...
  6. Syphoenix

Donanım Arşivinde Ban yememe sebep olan Video (2017)

Bugün 2017'de Donanım Arşivi facebook grubunda ''Bass'a duyarlı kardeşim'' adı altında attığım videonun 4.Yıl dönümü Ben bu videoyu atarak gruptan ban yedim ama pişman değilim arkadaşlar. Saygılar Sevgiler https://streamable.com/ezv3dv
  7. Syphoenix

Yüksek ve Düşük grafiklerde aynı fps alıyorum

Bu sorunu uzun zamandır yaşıyorum fakat en çok cod mw oyununda hissettim. Sistemimin vermesi gerekn fpsden çok daha azını alıyorum. Cod Mw Yüksek grafik rtx açık : 70-80fps Cod mw Düşük grafik rtx kapalı: 60-70fps Cod mw yüksek rtx kapalı: 60-70fps Bu sorunun ramin tek slot olduğundan dolayı...
  8. Syphoenix

Monster Aryond Monitör Alınır Mı?

Arkadaşlar Monitör arayışndayım G-sync ve 240hz rekabetçi oyunlar oynadığım için istediğim özellikler. Ve bu monitör ilgimi çekti bir bakarsanız mutlu olurum.Lütfen kendi kriterlerinize göre değerlendirip neden şöyle değil neden böyle değil diyip yorumlar yapmayın.Ürün hakkında olumsuz...
  9. Syphoenix

Bu monitör alınır mı?

Bu Monitörü almayı düşünüyorum sizce alınır mı? https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000XGYF6
  10. Syphoenix

Ayarları düşürünce GPU Kullanımı Düşüyor!

Öncelikle driverlarımın hepsi Güncel.Herhangi Bir oyunda yüksek ayarlarda gpu kullanımım %100ken cpu kullanımım %50 felan oluyor fakat ne zaman ki ayarları düşüğe çeksem gpu kullanımı %70 cpu %15-25 arası oluyor ve bu çoğu oyunda oluyor. Ne yapmam gerekir? Sistemim: Ryzen 5 3600 Asus RTX 2060...
  11. Syphoenix

Bu vergi neyin vergisi?

Arkadaşlar yaklaşık 155tl vergi kesildi. Aldığım şey 330-370tlye yakın bir ayakkabı bilmediğim bir vergi durumu mu var acaba? Bildiklerinizi söylerseniz sevinirim.
  12. Syphoenix

SİSTEMİMDE DÜŞÜK FPS SORUNU

csde 240fpsin altına inmeyecek bir sisteme sahibim. fakat 110-160 arası fps alıyorum en düşük ayarlarda ve fpsim hiçbir şekilde düzelmiyor ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim sistemim: R5 3600 asus B450m-k prime asus dual evo Rtx 2060 16gb 3000mhz ram kingston a2000 500gb m2 ssd Yardım...
  13. Syphoenix

Vatan bilgisayardan aldığım toplama sistemden death stranding verilmedi.

Vatandan almış olduğum içinde rtx ekran kartı bulunan sistemimden death stranding oyunu verilmedi bugün müşteri hizmetlerini aradığımda vatanın böyle bir kampanya yapmadığını söylediler. Bu nvidianın genel bir kampanyası değil mi? Yoksa vatan toplama bilgisayar aldığım için mi vermedi?
  14. Syphoenix

VATANDAN TOPLADIĞIM BİLGİSAYAR

Vatandan aldığım hazır oem sistemi rtx ekran kartlı sistem almama rağmen death straning kodu verilmedi ve bu kodun bahsi bile geçmedi ben bu kodu nasıl alabilirim kutu içeriğinde yok
  15. Syphoenix

1000 TL ye Klavye ve Mouse önerir misiniz?

Dün bilgisayar topladım ve dandirikten bir klavyeyle mouse kullanıyorum bütçem bu kadar mekanik klavye şart ve hafif mouse olursa daha iyi olur.
  16. Syphoenix

Oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar yaklaşık iki yıldır sandalyemden kaynaklı bel sıkıntım var. Yatabilen oyuncu koltuğu ve ya konforlu ofis koltuğu 1000tl ye kadar önerebileceğeniz koltuklar var mı acaba?
  17. Syphoenix

MSİ MAG272C 165HZ MONİTÖR ALINIR MI?

Arkadaşlar RTX2060 ekran kartına sahip bir bilgisayar topladım fakat monitörüm 60hz dolayısıyla 165hz bir monitör arıyordum. Bu monitörün fiyatı msi'ın diğer monitörlerine kıyasla neden daha ucuz? Ve alınır mı özelliklerine göre iyi bir monitör mü? Eğer değilse 2500tlye kadar monitör...
Top Bottom