Arama sonuçları: *

• Users: Mr. E
  • Order by date
  1. M

RTX 4050 Laptop önerisi

popüler markalar elbette tercihim ama marka konusunda kesinlikle şu olsun demiyorum.
  2. M

RTX 4050 Laptop önerisi

8GB ram olması problem değil takviye yapabilirim. Aynı şekilde SSD kapasitesi de önemli değil. Mümkün olduğunca uzun şarjı olan bir laptop arıyorum. en azından pil tasarrufuna aldığımda 7 saati çıkartsın istiyorum. 27-28 bin TL max bütçe.
  3. M

Sizce Hangi Liseyi Seçmeliyim?

Çok ucu açık bir konu bu ben de meslek lisesi bitirdim ama gidebileceğim Anadolu liselerine gitmediğim için pişman da oldum açıkçası. Şehirden şehre çok fark eder okul mevzusu.
  4. M

Jahrein'nin çocuğuyla ilgili inceleme başlatıldı

Hala savunanlar var şaka gibi. Vay ailesini yıkıyorlarmış aile kutsalmış falan. Kimsenin kutsalına değerine saygısı olmayan bir adam için bunlardan bahsedilerek savunma yapılması çok saçma.
  5. M

24-25 Şampiyonlar Ligi Kura Sonuçları

Ne dersiniz? Bence yeni format müthiş olsa da kura sonuçları çok da tatmin edici değil gibiydi. En azından bir City-Barcelona, City-Leverkusen, R.Madrid-Leverkusen, R.Madrid-Inter tarzı birkaç maç eksik kaldı. benim favori maçlarım: Liverpool-Real Madrid (Madrid vurdu bile) City-Inter (City net...
  6. M

MS| GALATASARAY 0 - 1 YOUNG BOYS (2-4)

Ugrinic ve Blum
  7. M

⚽️ GALATASARAY - YOUNG BOYS ⚽️

EURO'da iyiydi ama sonra ortalarda gözükmedi. GS'lilere göre şampiyonlar liginde parlayıp 50 Milyona gidecekti :d
  8. M

max 5 (beş) haftası var
  9. M

abi versatil ne demek
  10. M

+10 ne harbi Fenerli olarak görmeye çok alışkınım ama yine de şaşırdım
  11. M

tüh be ülke takımı gol yiyo
  12. M

3 transfer yapacaklardı 2 taneyi zor yaparlar gibi. Onlar da daha alt seviye olur. Bu arada bunu yazarken spiker çıldırdı az kalsın atıyorlardı :d ve bunu da yazarken Ypung Boys attı ASDKQWEDĞQPDLQĞWPED
  13. M

döwus war hakem ne yapacak çok merak ediyorum
  14. M

Bu videoya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz?

Aslında o kadar da kötü değil efektler biraz abartı o kadar ve müzik de biraz eskidi gibi daha iyi bir müzik kullanabilirsin.
  15. M

Türkiye Nasıl Düzelir Ya da Düzelir Mi?

ciddi ciddi ülke konuşuluyordur diye geldim de anlaşılan işler hafiften ters gitmeye başlayınca üslup üslup diyen elemanlar olayı mahvetmiş. Kendi fikrimi belirteyim biz görür müyüz bilmiyorum ama yıllar yıllar sonra düşük bir ihtimal de olsa düzelebilir gibi. Öncelikle basit ama bilinmeyen ya...
  16. M

Sahibinden üzerinden 2. el notebook alıyorum.

Hocam açıkçası ben de güncel piyasadan uzağım derinlemesine bilgim yok ama eğer o bütçede arıyorsanız RTX 4060'lı laptoplara bakın derim ben de RTX 4060'lı laptoplara bakıyorum 2 tane de var gözüme kestirdiğim...
  17. M

Sahibinden üzerinden 2. el notebook alıyorum.

Hocam param güvende ile al dediğinizde parayı göndermeniz gerekiyor ilk olarak. Bu para satıcıya değil sahibinden'e gidiyor. kargonuz size ulaştıktan sonra 2 gün içinde onay verirseniz para satıcıya gider ve artık iade gibi bir şansınız kalmaz. 2 gün boyunca hiçbir şey yapmazsanız 2 günün...
  18. M

Tuf 1660 süper alınır mı?

3500 bütçesi olan birisi için 4.5 çok çok pahalı gelecektir ve NVIDIA kullanmak istediğini belirtmiş.
  19. M

Ferdi Kadıoğlu Brighton'da

Rabiot'un yıllık maliyeti çok yüksek ve çok kısa sözleşme istiyor (Türk takımlarından kısa sözleşme istiyor Premier Lig takımlarından ne kadar istiyor bilmiyorum). Bonservis kazandırmaz. Sadece masraf olur.
  20. M

Ferdi Kadıoğlu Brighton'da

Ferdi özel bir oyuncu ama sol bek özel bir mevki değil. Hem Fenerbahçe hem de Ferdi için en iyisi oldu. Fenerbahçe için sol bekte Ferdi olup orta sahada sadece 3 tane sağlam oyuncu olması anormaldi. Açıkçası ben sol bekte Jayden'ın orta sahada Sander Berge / Ibrahim Sangare gibi bir oyuncunun...
Top Bottom