Arama sonuçları: *

1. M

Sistemimde sıvı soğutma tercih etmeli miyim?

Peki yük altında pearless assasinin çıkardığı ses nasıl? Benim için çok sesli çalışmaması da önemli çünkü. 1721325595 Peki yük altında çıkardığı ses nasıl? Benim için çok sesli çalışmaması da önemli çünkü. 1721325617 Peki yük altında çıkardığı ses nasıl? Benim için çok sesli çalışmaması da...
  2. M

Phantom spirit baktım fakat sanırım diğer parçalar desteklemiyor maalesef. Burada yazdığım iki tane pearless assasin de kule tipi midir acaba?
  3. M

Bu yazdığım hava soğutucular dan kule tipi olanlar hangileri acaba? Ben tam anlayamıyorum da.
  4. M

Sistemde sıvı soğutma gerekli mi peki kullanım amaçlarını göz önünde bulundurursak? Sıvı soğutmaya çok için sinmiyor benim ama kesin al denirse alırım herhalde. Hava soğutma işimi görür gibi ama bilemedim. Ayrıca bu 5 seçenekten başkası olamaz maalesef.
  5. M

Merhaba. Birkaç gün içinde yeni bir sistem alacağım. Ekran kartı Nvidia GeForce RTX 4070 Ti Super İşlemci AMD Ryzen 7 7800X3D Tray 5.0GHz 8 Çekirdek 96MB Önbellek Soket AM5 İşlemci Ram Corsair Vengeance 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 AMD EXPO DDR5 Ram Kasa Corsair iCUE 3000D RGB AIRFLOW USB 3.2 Mid...
  6. M

Çözüldü✓ ASUS TUF Gaming B650M-E Wi-Fi VS ASUS Prime B650M-A Wi-Fi II

Tamamdır bu farktan dolayı sanırım e modelini alacağım teşekkür ederim.
  7. M

Neden daha iyi olduğunu öğrenebilir miyim? Anakartlarla aram çok iyi değil de o yüzden. Mesela A modeljnde PCIe x16 3 taneyken A modelinde 1 tane. Ayrıca A modelinde PCIe x1 var. Bunlar ne kadar önemli farklar bilmiyorum ama kesin karar vermeden önce bir sormak istedim.
  8. M

Yakın zamanda yeni masaüstü bir bilgisayar alacağım. Anakart konusunda kararsız kaldım. 2 seçeneğim var: 1.ASUS TUF Gaming B650M-E Wi-Fi 6400MHz (OC) DDR5 soket AM5 M.2 HDMI mini DP mATX anakart. 2.ASUS Prime B650M-A Wi-Fi II 6400MHz (OC) DDR5 soket AM5 M.2 HDMI DP VGA mATX anakart. Hangisini...
Top Bottom