Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Valorant baya düşük fps alıyorum

aynen öyle arkadaş xmp açmayı deneyebilir sıcaklıklara ve işlemci kullanımını gözden geçirsin
  2. S

Game garaj dan aldığım sistem windows kurulumu geliyor?

freedos yazdığına göre? işletim sistemi yok işte. kurulum içinde videolar var makaleler var birsürü
  3. S

GTA 5 hediye edebilecek varmı

Valla hesap veririmde sende kaç gün kalır orasını bilemem
  4. S

Mousepad'e limonlu su döküldü

limonata değil limonlu su diye bir şey var :D nerde görsem sizi cevaplarınız toxic ve boş
  5. S

Macbook hack yer mi arkadaşım sıkıntı yaşıyor?

maili silsin gitsin pcye bir şey indirmediyse sorun yok
  6. S

🔥İndirim iPhone 15 Pro Max 512 GB 83.999₺

11 çöpü ile uğrasmaya değmez 12 13 veya en az 11pro falan bakmaya çalısın
  7. S

1.1.1.1 warp hariç ücretsiz güvenilir VPN arıyorum

windscribe daha iyi premium hesap buldum birde 100 gb robloxa giriyor ve normalde vpnsiz 120 130 pşing varken bunda 90 falan kotalı ama ücretsiz hesap bulursan yapış ücretsiz olanların hepsi pingli ve çöp pcde suan 30 40 vpn var en iyisi proton windscribe suan roblox için
  8. S

Öneri r5600 i512400f hangisi daha iyi

hikaye tarzı oyunlarda i5 12400f fps oyunlarında 5600 daha iyi
  9. S

Uzun yolda oynancak oyun önerisi ios

apple cihazlarda paralı ben android sanmıştım kaliteli eğlenceli oyundu aslında. telefon yeniyse 3 ay arcade bedavadır zaten ordan 3 4 kaliteli oyun assasin creed resident evil fln indirebilirsiniz 15 pro veya max ise
  10. S

Uzun yolda oynancak oyun önerisi ios

telefon iyiyse bright memory
  11. S

Sağlam hikayeli oyun önerisi

twd serisini yapan firma veya neyse artık aynı oyunu yapan bir oyun daha var the wolf amongus aynı tarz zaten
  12. S

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

soyadımı bilmeden beni nasıl buldular kanka adamlarla konuşmustum gerçi adam bile dememek lazım :D il ilçe tel no faln birşürü sey varmış onları bilince buluyorlarmış ama karakol sağolsun 1 haftada buldu bunları aileleri falan filanda geldi sorguya alındılar sonra dahada görmedim hesaplarını...
  13. S

bilmiyorum ki 2 3 bilgi ad soyad tel no falan buluyorlar il ilçeden ama başka angi bilgiler gerek bilmiyorum. veya burda o panelcileri bulurmusun onuda bilmiyorum.
  14. S

yok ya panel diye bir şey var buluyorlar bi yerden birkaç bilgi ile herşeyi buluyorlar aktif tel ev adres falan filan beni biri öyle tehdit etmişti
  15. S

Merhaba bilgisayarım devamlı donuyor

4 gb ram zaten yetersiz günümüz standartında. onun dısında video izlerken 1080p 60 üstü kasma sorunu yine olur valo zaten oynamayı bekleme işlemcin düsüktür büyük ihtimal
  16. S

yaşı yasadığı sehir il ilçe falandanda buluyorlar sanırım
  17. S

soyadını hatırlasan ergenler hemen bulur
  18. S

Yeni İphone 12 Şarj Hızlı Gidiyor

yeni telefonlarda öyle zaten algoritma 1 2 haftaya oturur samsungdada öyle. amma velakin beklentin yüksek. oyun oynarken zaten fazla sarj gider 12 ve önceki sürümler aman aman verimli değil.
  19. S

Battlefield 1 sinematikler sabit 60 fps

vah vah sinematik neden kısıtlı acaba? gayet normal durum hocam. 60 fpsten fazla olsa animasyonlar bozuk gözükürdü. bullyi 30fpsten 60 yaptıktan sonra gibi düsün
  20. S

Siberpazardan game pass alınır mı??

Bu hesaptan oyun indiriyorsun ana hesaba geçip oynuyorsun ben sınırsız aldım başka siteden o hesaba geçiyorum sonra ana hesaba ordan oynuyorum sıkıntı olmuyor ama bu siteyi bilmiyorum
Top Bottom