Arama sonuçları: *

• Users: sfrgn
  • Order by date
  1. S

Bilgisayar programcılığı nasıldır

Mekatronik nasıldır mtok tan tutabilir. 1722515052 Benim aklım bilgisayarda bilgisayara yakın bölümler düşünüyorum
  2. S

Ne okuyabilirim öneriniz var mıdır?
  3. S

Ne yazabilirim?öneriniz nedir bilgisayar mühendisliği uzak geliyor.
  4. S

Elektrik ve elektronik mühendisliği nasıldır?
  5. S

Elektrik ve elektronik mühendisliği vs bilgisayar mühendisliği

Temel olarak liseden azıcık bir temel var ama pek bir işe yaramaz gibi 1722505858 Nerede okuyorsunuz hem de?
  6. S

Elektrik ve elektronik mühendisliği vs bilgisayar mühendisliği

İyi günler 169k siralmam var ve bende bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama doğuda uzak yerlere geliyor. Benimde aklima elektrik ve elektronik mühendisliği geldi. Sizce bölüm ne kadar birbirine benzer sizce gitmeli miyim? Bir tavsiyeniz olur mu? Donanım konularına da çok merak ediyorum
  7. S

Yok ne yazık ki düşünmüyorum. Yazılıma baktım ama ücretli olan yerler geliyor %50 burslu gibi
  8. S

Ne yazikki mezuna bırakma işi benim için bitti
  9. S

Dediğiniz gibi bu sıralamada muhendisliklerden ben pek de bir şey beklemiyorum. Ama programcılık konusunda Marmara ve Ege iyi diye duydum ama... 1722445490 Yazılımda ücretli ya da %50 gibi vakıflar var bilgisayarda ise benim için çok uzak
  10. S

Benim mezuna kalma ißi bitti bu sene son idi başka bir bölüm varsa onerebilirsiniz.
  11. S

Başka bir bölüm tavsiyesi ne olabilir yani kötü değil ama bilgisayar mühendisliği için gerçekten kötü bir sıralama
  12. S

En yakını Tunceli uzaği igdir
  13. S

İyi günler sayısal 170k sıralamam var ve bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama doğuda tutuyor ve bana çok uzak bende Marmarada bilgisayar programcılığı düşündüm sizce ne yapabilirim? Başka bir bölüm tavsiyeniz var mıdır?Tercih sonuna az bir zaman kaldı da.
  14. S

Bilgisayar mühendisliği vs bilgisayar programcılığı

Yani mesela tam olarak neyi kötü? Etkinlik felan olmuyor mu onu tam anlamadım. Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum. Peki başka bir bölüm önerebilir misiniz 4 yıllık Felan 170k sıralamaya
  15. S

170k 1722247322 170 Ne zaman mezun oldunuz? Yeni kampüs mü? 1722247416 Başka bir bölüm tavsiyeniz var mı? Başka yerde programcılık yada başka bir 2 yillık vesaire. Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama bana gerçekten çok uzak.
  16. S

İyi günler bilgisayar mühendisliği istiyorum ama sıralamam düşük olduğu için doğuda üniversiteler gelebilecek fakat bu üniversiteler bana çok uzak geliyor. Ben de Marmara da bilgisayar programcılığı düşünüyorum sizce ne yapabilirim? Önerebileceğiniz bir şey var mı? Başka bir bölüm felan.
  17. S

Bilgisayar programcılığı vs bilgisayar mühendisliği

Yani hocam iyi güzel de yatay geciş şartlarini da değiştirdiler Gano ile geçişte bile yks puanı istiyorlarmış.
  18. S

Dediğim gibi ben bilgisayar mühendisliği istiyorum ama oraları biraz uzak geldi onun yerine programcılık aklıma geldi.
  19. S

Yok hocam 1721901014 Ne onerebilirsiniz
  20. S

Yani o üniversiteler bana uzak geliyor( mesafe olarak)
Top Bottom