Arama sonuçları: *

1. S

❌İndirim Bitti! CORSAİR HS80 RGB WIRELESS 4299 TL

Bunu almayı düşünen varsa: Eğer bilgisayar başında çok uzun vakit geçiriyorsanız kesinlikle bunu değil max modelini alın. Tek pişmanlığım o oldu. Bunun şarjı çok kısa sürede bitiyor.(18-20 saat) Eğer çok vakit geçirmiyorsanız alabilirsiniz bassları falan iyi ama kesinlikle dolby access kurun.
  2. S

❌İndirim Bitti! 🔥(:D Gerçek Ledci Geldi)3M RGBIC Şerit Led 81tl

hocam vergi zammı gelmedi mi halen neden alıyorsunuz ki? Bu ürün tr den mi geliyor
  3. S

🔥İndirim Getir Fırsat Çarkı İndirimleri

Bu çark ayarlı ya. Getirbüyük 500tl gelmişti tam duracakken bi anda hareket etti getir yemeğe gitti çark 75tl verdi :D
  4. S

Roblox erişim yasağı gelmiş?

Bu mu teselli yöntemin :) La olum ucu size deymeden neden umrunuzda olmuyor hiçbir şey? Böyle düşünenlere müstehak.
  5. S

🔥İndirim Enjoy Omegalı Kedi Maması 74₺🔥🔥

bu kadar uygun nedir harbiden ben de royal ve kitten dışında almıyorum
  6. S

Yardım Amazon 30 euro yasasi hakkinda yardım

bence kargoyu hızlandırmak için 400tl yi verin. ama amazonda galiba geçmezse para iade oluyor diye duydum. biraz araştırma yapın iade olmuyorsa 400tl fazla verebilirsiniz ana parayı riske atmamak için.
  7. S

🔥İndirim TEMU Alt Limit 670₺'ye Düştü🔥😍

bence o 2sipariş her türlü geçer ama diğerinden emin değilim. Riske atmayı düşünüdm ama ücret iade olmuyorsa hiç o topa girilmez
  8. S

🔥İndirim Aliexpress ten alınacak ürün önerilerim

Diğer bir konuda da sizinle aynı cevabı vermişler, sağolun sipariş geçmekten vazgeçtim. Valla ben bıktım artık bu ülkede her gün başka bir şeyin daha elimizden alınışından. En çok zoruma giden halkın halen hiç bir şeye tepki vermemesi. Umarım bir gün düzelir her şey.
  9. S

2 ucu boklu değnek o zaman. maalesef almamak en iyisi.
  10. S

öyle bir durumda almak istemesek para iadesi falan yok mu
  11. S

🔥İndirim Aliexpress ten alınacak ürün önerilerim

4Sayfayı da okudum kimse net bir şey söylemiyor. Tek merak ettiğim konu vergi dahil olmadan şimdi 30 euro altında ürün alırsak kanun yürürlüğe girdiği zaman ne olacak şunu kimse bilmiyor mu?
  12. S

🔥İndirim 24 Adet Pepsi Kutu Kola 419₺🔥

bimde 4lü 250ml lipton veya pepsi 39tl şuan tanesi yaklaşık 10a falan geliyor, bu konudaki ürünün tanesi 17tl yani gidin bimden alın bu aşırı pahalı.
  13. S

GetirYemek 75TL İNDİRİM Kodu🔥

Trendyol hotmail konusuna baktım düzgün restoran yoktu, sonra bunu gördüm ve komagene'den 30tlye doritoslu ultra mega dürüm söyledim. teşekkürler
  14. S

Chippin 200/150 yemeksepeti kodu veriyor

kullanabilen var mı acaba?
  15. S

Chippin 200/150 yemeksepeti kodu veriyor

sizinle alakalı değil sanırım bende başka bir sıfır yemeksepeti hesabı var sipariş verilmemiş ama uygulanamıyor diyor. hopi gibi değil sanırım
  16. S

❌İndirim Bitti! Nike Air force ayakkabı 547 TL

stok gg olmuş
  17. S

🔥İndirim Yemeksepeti'nde 200₺ ve üzeri siparişlerde 150₺ indirim

pes edip kuponsuz sipariş verdim :/ restoranlar kapatacaktı çünkü biraz daha denesem. sağlık olsun hocam son dediğinizi yarın denerim artık.
  18. S

🔥İndirim Yemeksepeti'nde 200₺ ve üzeri siparişlerde 150₺ indirim

ya başka telde oldu sonra restoran kapandı iptal oldu farklı telefonda aynı hatayı verdi. şimdi tekrar aynı hatayı alıyorum şaka gibi :D
Top Bottom