Arama sonuçları: *

1. K

ddr5 SİSTEM ALDIM GEÇ AÇILIYOR BİOS GÜNCELEYEMEDİM

buyurun bu gün gene denedim bir alt bios*u fakat başarılı olmuyor bıos doğrulması yapıyor sonra rebot yapıyor gerisi sistem ekran gelmiyor 30 dk bekledim bu gün
  2. K

Dediğiniz gibi yapıyorum hocam dosyaları kontrol ediyor rebot a tıklıyorum sistem siyah ekran sonra restart makine anca açılıyor, acaba neden yapabilir bunu, şu an kullandığım sürüm f4.
  3. K

Merhaba hazır sistem aldım ama geç açılıyor ortalama 40 saniye, ama oyun performansında bir sıkıntı yok, sizce bu sorun neden olur, bütün her şeyi kurdum sadece biosu güncelleyemedim. sistem parçaları AMD Ryzen 5 7600 GIGABYTEB650M GAMING X AX CORSAIR 32GB(2x16GB) Vengeance RGB 5600MHz CL36...
  4. K

Merhaba, kesintisiz güç kaynağı önerir misiniz?

Son zamanlarda yaşadığım şehirde aşırı derece de elektrik kesintisi oluyor, kesintisiz güç kaynağı almayı düşünüyorum, benim için en önemlisi sesiz olması ve monitörüm ve kasamı beslemesi, kasamın en fazla çekeceği 550 watt , monitörüm 23.5 inç., bütçem 600 700 lira, önerilerinizi bekliyorum .
  5. K

papara ya onaylı hesaba geçmek

Teşekkürler cevaplarınız için elinize sağlık
  6. K

ben de zamanında ininal e tc mi verdim şuana kadar bir sıkıntı çıkmadı, ben daha doğrusu yandex tolokadan gelen ücretlerimi banka hesabıma geçirmeyi düşünüyorum o yüzden onaylı hesaba geçmek istiyorum ama son çıkan haberler biraz beni ürkütüyor
  7. K

merhaba papara da para çekmek veya banka hesabına aktarmak için tc istiyor sizce, papara ne kadar güvenli?
  8. K

n11 11,11 indirimleri

Merhaba N11 in indirim kuponları sepet için mi geçerli yoksa sadece bir ürün için mi?
  9. K

Bir M.2 slotu olan anakarta fazladan M.2 takma

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b450-aorus-elite-amd-b450-2133mhz-ddr4-socket-am4-atx-anakart-b450-aorus-elite-p-HBV00000I0GRK bu anakartı alabilirsiniz 1603626748 B550 chipsetli alabilirsiniz arkadaşın dediği gibi
  10. K

Bir M.2 slotu olan anakarta fazladan M.2 takma

ikinci bir ekran kartı slotuna bir cihaz takıyorlar m2 için ama fiyatını bilmiyorum, bu anakartı almak yerine biraz daha fazla bir bütçeyle iki m,2 slotlu bir anakart alsanız daha iyi olur sizin için
  11. K

kulak içi kulaklık PC oyunları için bütçe 300 lira

300 liraya kadar çıkabilirim
  12. K

kulak içi kulaklık PC oyunları için bütçe 300 lira

Merhaba, kulak içi kulaklık almak istiyorum oyunlarda kullanmak için önerdiğiniz fiyat performans ürünlerini bekliyorum
  13. K

Xiaomi Redmi Note 9S vs Samsung Galaxy A70

hangisini almalıyım veya öneri alabilirim
  14. K

Öneri Corsair Spec Delta RGB mi? Xpg Invader mı?

Corsair Spec Delta RGB kullanıyorum benim aldığım zamanlarda 600 küsür bir fiyatı vardu psu modelini aldım memnunum hava giriş çıkışları iyi tek eksi yön önde bulunan ızgaraların toz filtresi yok biraz ön kapak tozlanıyor iki ayda bir hava tutarsan bir güzel olur,
  15. K

belediyenin, belediye işçilerinden bir futbol takımı için aylık kesinti yapması yasal mı

bana da garip geldi bir yakınım anlattı, aklıma ilk gelen 70 az bir miktar değil bir bakayım dedim bulamadım cevabı nette
  16. K

belediyenin, belediye işçilerinden bir futbol takımı için aylık kesinti yapması yasal mı

nette aradım bulamadım cevabını kesinti yapılan miktar 70 lira aylık
  17. K

Akım korumalı priz ne kadar önemli

bende bu ürün var bir problem yaşamadım https://urun.n11.com/akim-koruyucu-prizler/philips-spn3080b-10-2-metre-8li-akim-korumali-priz-P360282561?gclid=CjwKCAjwte71BRBCEiwAU_V9h9Q7ZJ4CyvNdDs3GQWeYeak5TAClPDmPjBxdkgcXBAOseL6yS7hHAxoC1RsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
  18. K

Uygun Fiyatlı Kasa + PSU

bir yerden bulabilirsen güzel kasa ben 625 liraya almıştım
  19. K

Uygun Fiyatlı Kasa + PSU

https://www.itopya.com/corsair-carbide-serisi-spec-delta-rgb-tempered-glass-550w-80-usb-30-mid-tower-kasa/
Top Bottom