Arama sonuçları: *

1. hasaner

25 TL'ye RDR 2 SATIYORUM

Hacılar sa, 25 TL'ye rdr 2 içeren hesap veriyorum size online kısmı hariç normal kısımları sorunsuz kullanabiliyorsunuz almak isteyen discord nickini yazsın sınırsız destek sağlarım.
  2. hasaner

Sınıfım ne zaman güncellenir

9. sınıfa geçtim bu sene ve eba da sınıfımı görmek için güncelleme yapmaya çalıştığımda güncelleme işlemleri şuanlık devre dışı diyor, daha önce 8 den 9 a geçerken bu sorunu yaşayan arkadaşlar ne zaman açıldığını hatırlıyor musunuz ya da bu konuda fikri olan var mı ?
  3. hasaner

sıfırlama mı format mı ?

arkadşalar bilgisayarıma virüs bulaştı, format atmak için usbm yok, ayarlardan sıfırlarsam format yerine geçer mi, virüs gider mi ? format sıfırlamanın yerini tutmuyorsa da nasıl format atarım ?
  4. hasaner

İŞLEMCİM 108 DERECE OLUYOR YARDIM

soğutma için internetten fan satın al, ben de hp victus kullanıyorum 1 ay oldu alalı ama 95 dereceyi geçmiyor (gta 5 ultra grafik ayarlarında)
  5. hasaner

drivepack pişmanlığı

onu nerden yapacağım hocam 1721550481 nvidia rtx 4050 laptop gpu bu arada 1721550822 hocam ben driver pack gibi programlardan muzdaribim diyorum siz hala driver booster kullan diyorsunuz
  6. hasaner

drivepack pişmanlığı

Arkadaşlar bilgisayarımın sesi az olduğu için bir arkadaş bana driverpack solutiondan driverları güncellememi önerdi ancak virüstür diye ilk başta yarıda kestim ve çok pişman oldum, önceden kesintisiz 144 fps aldığım oyunlarda 90-100 fps zor alıyordum akıcılık deseniz 0 dı. Daha sonra dedim ki...
  7. hasaner

hikayeli oyun önerisi

re 3te türkçe desteği var mı acaba
  8. hasaner

gta 5 te eski fpsi alamıyorum

bakıyım hocam 1721405920 hocam güncelleyip girdim işe yaramadı
  9. hasaner

oyuna güncelleme geldi ama yapmadım.
  10. hasaner

arkadaşlar daha düne kadar gta 5 te kesintisiz 144 fps alırken (ultra grafik ayarlarıyla) bugün 100 fpste zor dayanıyor (normal grafik ayarlarıyla) neden böyle oldu anlamadım yardımcı olur musunuz ? Sistem : Hp victus r1052nt 16 gb ram rtx 4050 i5 14500HX
  11. hasaner

hikayeli oyun önerisi

tek oturuşta bitirmekten bahsetmiyorum, saracak oyun anlamında söyledim.
  12. hasaner

hikayeli oyun önerisi

Saracak, tek oturuşta 5-6 saat oynayacağım hikayeli oyun var mı ? Sistem : 16 gb ram ddr5 İntel core i5 14500HX rtx 4050
Top Bottom