Arama sonuçları: *

1. Arishem

Öneri Galaxy Buds 2 Pro mu Nothing Ear 2 mi?

Merhabalar, soruyu sorma nedenim şu; şuan telefonum Samsung değil (Oppo) ve ne zaman yeni bir telefon alacağım da belli değil. Bu bütçede başka daha iyi kulaklık yok sanırım, Nothing 2024'ün de TR'ye geleceği pek yok gibi. Siz olsanız ne yapardınız?
  2. Arishem

40.000 TL civarı 4060lı bilgisayar yazılım müh + oyun

İkiside 4060'ı aynı şekilde besleyecektir ikisinide alabilirsiniz. 1728845642 230w adaptör, 115w 4060 var. Olmaz :)
  3. Arishem

40.000 TL civarı 4060lı bilgisayar yazılım müh + oyun

Bu laptopu alabilirsiniz 40k segmentinin en iyi laptopu şuanda bu. Mis gibi. Ekstra ssd ve ram slotu var, ram 1x16 GB olduğundan 16 GB ram ve 1 tb SSD daha eklerseniz tadından yenmez.
  4. Arishem

Çözüldü✓ Acer Nitro 16 vs Asus Tuf A15

R7 7435hs kesinlikle daha verimli bir işlemci.
  5. Arishem

Asus TUF A15 vs HP Victus 16

Bu bütçede önerim budur: https://tinyurl.com/42zzsyau %100 sRGB kendisi ayrıca. Boş olan bir ram ve bir ssd slotu var. Claw'sın verdiği rami takabilirsiniz. Armoury Crate yerine G-Helper kurunuz.
  6. Arishem

Çözüldü✓ Acer Nitro 16 vs Asus Tuf A15

O bütçede önerim kesinlikle budur: https://tinyurl.com/5bevc9ex Pişman olmazsınız. Zaten Victusların soğutması da iyidir. Biraz daha sade Asus'a göre sadece. 1728837605 Raporlandınız :)
  7. Arishem

kulak içi kanal tipi olmayan kulaklık önerisi ve iem hakkında bilgi

Üzerinden zaman geçmiş. Şuanda ne kallanmaktasınız?
  8. Arishem

%60 mı 80 mi 100 klavye mi daha iyi

Ben şahsen en çok %80'i seviyorum. Sadece numpad yok, ok tuşları var ama hoş duruyor. %60'da da aynı şekilde f tuşları, ok tuşları ve numpad yok. GTA'da uçak veya helikopter sürmüyorsan sıkıntı yok :D
  9. Arishem

Öneri Samsung s23'mü s22'mi

Teşekkür ederim öneri için, araştıracağım.
  10. Arishem

Bir arkadaşımda var s22, kendisi de öyle söyledi ve çok ısınıyordu
  11. Arishem

Amacım s22 ve s23 arasında dağlar kadar fark var mı çünkü fiyatında var, s22'nin gerçekten ısınma sorunu var mı bunun gibi tecrübeleri olanlar bilgilendirirse memnun olurum. Yaklaşık bütçe 20.000 diyebiliriz o yüzden bu soruyu soruyorum. iPhone'lar çok pahalı, Poco gibi markaları pek...
  12. Arishem

Pc için ps5 kolumu yoksa xbox kolumu

Verdiğiniz örneği anladım hocam teşekkür ederim. Benim bu konuda sıkıntım yok futbo oyunlarından eğlenmediğim için :D Ben genel olarak yarış oyunları, belli başlı hikayeli oyunlar ve işte rocket league, brawlhalla tarzı oyunlarda kullanacağım.
  13. Arishem

Pc için ps5 kolumu yoksa xbox kolumu

Bende Dualsense düşünmüştüm. Bu tam uyumluluk dedikleri nedir? PS5 ne gibi uykusuzluk yapıyor?
  14. Arishem

Öneri Soundcore Q45 alınır mı?

Mediamarkt'ta deneme şansım oldu Anc'si baya iyiydi, ses kalitesi rahatlığı vs tatmin etti. Aslında bir oyun kulaklığı bir müzik kulaklığı diye ikiye bölmek yerine bir tane kaliteli kulaklık almak istiyorum. Q45'de oyun modu vs var mı? Fiyatı 4700 TL ve oradaki çalışanın dediğine göre...
  15. Arishem

Öneri Bu mouse pad alınır mı?

O zaman Qck alacağım sanırım
  16. Arishem

Öneri Bu mouse pad alınır mı?

Fiyatı 150 TL baya uygun ve kendisi 2mm. Hiçbir yerde incelemesini veya yorumunu görmedim. Valorant ve Cs gibi aim oyunları için alsam pişman olur muyum? Veya başka öneriniz var mı? https://www.havitstore.com.tr/havit-gamenote-mp835-2502102mm-gaming-mouse-pad-155
  17. Arishem

🔥İndirim Crucial 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz CL40 masaüstü ram

Laptop içinde uyar değil mi?
  18. Arishem

Hangisini almalıyım tavsiyede bulunur musunuz

İlla ikisinden biriyse gözü kapalı Rog. Şahsi fikrim 45k'ya 4070 varken 4060 alınmaz, her zaman bütçe varsa bir üst ekran kartı yapılabilecek en mantıklı hareket. Ayrıca yapabileceğin maksimum ram 2x16 GB. Onun dışında eksisi yok ama ekranı baya baya güzel gerçekten bu fiyata. Benim için 4060...
  19. Arishem

Öneri Hangi kulaklık daha alınabilir?

Merhabalar, öncelikle daha 2 güne kadar JBL t560bt'yi kullanıyordum kendisinden çok memnundum ses kalitesi, şarjı, taşınabilirliği vs olarak fakat nedense sağ kulağı çıktı ve şuan kullanılamaz halde. Bende forumlarda 1500-2000 arası bütçelerde araştırmalar sonucu çoğu öneride linkteki 2...
  20. Arishem

Öneri Asus Rog Gladius II vs Glorious Model I

Bu mouse'lardan birini kullanıp iyi veya kötü tecrübeleri olan varsa aktarırsa memnun olurum. Asus Rog Gladius 2 yi internet cafede kullanmıştım baya hoşuma gitti hissiyat olarak, ama Gladius Model I de güzel görünüyor incelemeleri iyi hangisini almam daha mantıklı olur?
Top Bottom