Arama sonuçları: *

• Users: YxvZ
  • Order by date
  1. YxvZ

12400F İLE 4060 KASA darboğaz yaparmı?

oyunlardaki fps beklentisi hakkında bilgin varsa benlede paylaşır mısın?
  2. YxvZ

12400F İLE 4060 KASA darboğaz yaparmı?

selam başlıktada gördüğünüz gibi i5 12400f ile rtx 4060 lı sistem darboğaz yaparmı?
  3. YxvZ

NVIDIA EKRAN KARTLARINDA REPLAY

ben nvidia da duydum
  4. YxvZ

NVIDIA EKRAN KARTLARINDA REPLAY

Öncelikle selamunaleyküm size bir sorum olacak şu nvidia ekran kartlarındaki kayıt yerinde şöyle bir özellik varmış sanırım ekran kaydında olmasak bile nvidiadan son 1-2 dk yi clip alıyormuş kendisi.Bu doğrumu doğruysa nasıl yapılıyor anlatırmısınız?
  5. YxvZ

İ7-14700HX LAPTOP Ekran Kartı Uyumu

Selam arkadaşlar bir sorum var i7-14700hx işlemciye sahip laptopa hangi ekran kartı yakışır
  6. YxvZ

RAM SORUSU (ACİL) !!!

hayır azalır diyorum bir arkadaş diyor ısınır falan ne alkaa mk
  7. YxvZ

RAM SORUSU (ACİL) !!!

ANLAMIORKİ **
  8. YxvZ

RAM SORUSU (ACİL) !!!

Merhaba , şu son zamanlarda ramler hakkında şeyler söyleniyor.Bunlardan birini sormak istiyorum bilgisayardaki ramin artması bilgisayarı daha mı ısındırır?
  9. YxvZ

PC me takviye önerisi

tm
  10. YxvZ

PC me takviye önerisi

fps fln artarmı
  11. YxvZ

PC me takviye önerisi

ram yükseltince ne olur pc de ne değişir yani
  12. YxvZ

PC me takviye önerisi

ddr5 2x8 ram var hocam bende tam anlamıyorum bu işlerden bana bir tane önerildi şu linkde https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-16gb-1x16gb-ddr5-5200mhz-cl42-16gbit-notebook-ram.html
  13. YxvZ

PC me takviye önerisi

Elimde 1 adet HP victus 16 var özelliklerini aşağıya yazıyorum; İşlemci: İ7 14700HX Ekran Kartı: RTX 4060 (8GB) Bellek: 16 gb (13.7 si kullanılıyor) Bu pc me donanım olarak ne takviyesi yapmalıyım, oyunlarda beklediğimden çok daha düşük fps değerleri alıyorum...
  14. YxvZ

Bu Laptopa Ram Takilir Mi?

nereye nasıl satim 1721468222 ne kadar ederlerki pc yi zaten 1 hafta önce aldım
  15. YxvZ

çıkardığım 16 gb için ne tavsiye edersin
  16. YxvZ

🔥İndirim 16 gb 5200 mhz notebook ram 999₺

hocam bende hp victus var 2x8 gb ram slotu var ben bu ramı pc me takabilirmiyim
  17. YxvZ

ben senin attığından 1 tane alsam hp ye taksam 24 gb olcak ve hpnin rami ile o ram uyum sağlarmı yani
  18. YxvZ

benim pc ye tam uyar deme hocam. Bide bunu takınca ne değişecek bilgisayarda
  19. YxvZ

hocam benim pek bilgim yokda bu konularla alakalı yinede sormak istiyorum yani ram kalitesi diye bir şey varmıdır 2bin lik ram ile bin liralık ram arasında ne gibi farklar olur mesela sizin attığınız güzelmi?
  20. YxvZ

HP-Victus, RTX4060, i7-14700hx,16gb ram, 1tb ssd Alınır mı?

hocam benimkide i7 14700hx ve rtx 4060 ama model aynı değil.Ben oyunlarda beklediğim performansı tam olarak alamıyorum ve victusun soğutucu gücü omene göre daha kötü yani eğer alıcaksan buna bir tanede fan alacan altına
Top Bottom