Arama sonuçları: *

1. MrLupescu

Bunu evde düzeltme imkanım varmı?

AHAHASHDHASHDASDHASU EKRANI ISIRACAK NE YAŞADIN ÇOK MERAK EDİYORUM
  2. MrLupescu

Haftada 2 gün fitnessa gidecek birisi için program önerisi

lan niye kavga ettiniz HAHAHAHADHAH
  3. MrLupescu

xDrive 15'li Plus vs xDrive Toryum vs Exvega

xDrive 15'li Plus da karar kıldım gelince deneyimlerimi anlatırım
  4. MrLupescu

178 81 kiloyum omzumun ölçüsü 126cm diyim 1726951059 evet haklısın
  5. MrLupescu

sırt ve omuzlarım geniş, herhangi bir sıkma yapar mı sence? 1726950761 bu model için süngerinin çok sert olduğunu söylüyorlar o yüzden tercih etmedim
  6. MrLupescu

Arkadaşlar selamlar, Başlıkta bahsettiğim üç marka model arasıda kaldım, şu anlık xDrive 15'li Plus almayı düşünüyorum. Var mıdır bu marka modeller arasında herhangi birini kullanan? Önerileriniz nelerdir 7.000TL bandı için? Teşekkürler
  7. MrLupescu

SpeedFan gibi harici fan rpm hızı artırıcılar

Bu tarz programlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bilgisayara kısa vadede bir zararı olur mu
  8. MrLupescu

Protein Tozu Önerisi

grizzione bi marka dostum ben hardline öneririm senin için bence piyasadaki alınabilecek en orta düzey protein tozu
  9. MrLupescu

Protein Tozu Önerisi

b6 vitamini olan bir protein tozu tercih etmeni öneririm dostum hardline iyi bir tercih olabilir 1722551518 supplementler ve Grizzone önermem
  10. MrLupescu

Aşağıdaki sistem alınır mı?

rx 7900GRE tercih edicem ekran kartını 1722460311 kasa olarak NZXT h9 Flow tercih edicem hacım karar veridm
  11. MrLupescu

ekran kartını üç fanlı tercih ediyorum hocam
  12. MrLupescu

ekran kartını kesinlikle dikkate alacağım teşekkür ederim sıvı soğutucu ve assassin burst gibi kule tipi soğutucular arasında hala muallaktayım
  13. MrLupescu

Acil acil şimdi alıyorum beyler son bir rütuş önerisi?7500f 4060ti

ekran kartını uzun vadeli olması açısından min 12 gb tercih edebilirsin
  14. MrLupescu

sizde hangi soğutma var hocam param var ancak soğutmaya 8 bin tl vermek fazla geldi ayrıca sisteme hava soğutma seçmemin nedeni de sıvı soğutmaların pompa sorunlarıyla ilgili internette sürüsüne şikayet okudum ondan dolayı hava soğutma ekledim
  15. MrLupescu

işlemci ve ekran kartı için önerilen 750W gözüküyo 850lik fazla gelir diye düşündüm
  16. MrLupescu

çok teşekkürler hocam
  17. MrLupescu

bu soğutucuyu da bu videoyu referans alarak seçmiştim ayrıca soğutucu için çok genel olarak pozitif yorumlar var
  18. MrLupescu

öneriniz nedir 1722345894 akvaryum tipi bir kasa tercih etmek istiyorum ancak olmazsa NZXT H7 Flow ikinci tercihim
  19. MrLupescu

tavsiyen var mıdır?
  20. MrLupescu

Merhaba, 55.000 TL bandına bu oyun odaklı sistemi dizdim. Hazır sistemleri atmayın sitelere fazladan 10k vermektense parçaları tek tek alıp kendim birleştirmeyi tercih ediyorum. -Ryzen 7 7800X3D 13.500TL -Powercolor Hellhound RX 7800XT 16 GB 22.800TL -MSI B650 Gamıng Plus WiFi AM5 7.000TL...
Top Bottom