Arama sonuçları: *

1. R

Yardım İnternet Erişimim Var Ama Sunuculara Bağlanamıyorum

Evet arkadaşlar, sorunun ne olduğunu hala bulamadım çünkü teknik destekten tık yok. Online işlemlerden arıza kaydı oluşturdum, tık yok. Teknik desteğe ulaşmaya çalışıyorum, tık yok. Tamı tamında 20 dakika boyunca telefonda saçma sapan klasik müzik eşliğinde uyutulup aramadan men ediliyorum...
  2. R

Teşekkür ederim, yarın bu problem çözülürse sorunun ne olduğunu konuyu daha sonra okuyacak arkadaşlar yararlansın diye açıklayıp kapatacağım.
  3. R

yarın ilk işim tekrardan teknik servisi aramak olacak muhtemelen, durumdan nasıl bahsetsem sorunumu aktarabilmiş olurum?
  4. R

VPN'den çıkış yaptım ve eski hızımda steam oyun indirmeye devam ediyor fakat ne kadar sürer orası muamma, sorunu bir şekilde tespit edebilir miyiz bu durumdan?
  5. R

İŞE YARADI, ancak download hızım çok düşük sorunun ne olduğunu anlabilme şansımız var mı bu durumdan?
  6. R

maalesef tık yok. 8.8.8.8'i de 1.1.1.1'i de denedim, biraz vakit verdim ama sonuç aynı.
  7. R

Siteye giriş yaptıktan sonra admin paneline atıyor. (DNS ayarlarını 1.1.1.1 yaptım bu arada)
  8. R

Sanırım siz bağlantıya erişim sağlayabiliyorsunuz fakat bende manzara bu hocam. 😁
  9. R

Dosyayı buraya ekleme şansınız var mı? Cloudflare Docs'tan yönlendirilen indirme linki beyaz ekranda bıraktı beni, site yüklenmiyor.
  10. R

Şimdi siz söyleyince farkettim orada da bi sıkıntı var herhalde, görseller yüklenmiyor.
  11. R

Tarayıcı üzerinden tüm sitelere giriş yapabiliyorum sanırsam ancak steam vb. launcherlara giriş sağlayamıyorum. Bir anlık gidip geldiği olmuştu ama 30 saniyeliğine falan, konuyu açtığımdan beridir de bir daha ses seda alamadım. 1721591305 4 farklı port var ve port değiştirmeme rağmen aynı sonuç.
  12. R

1721591054 Defalarca dns sıfırlamayı denedim, daha doğrusu sıfırladım ancak bir tepki yok.
  13. R

Hata vermiyor. 1721590851 Dediğim gibi internet erişimim var ancak herhangi bir sunucuya bağlanamıyorum, epic games ve ubisoft connect'e direkt bağlanamadım ancak steam'e giriş yapabiliyorum, steam'de de indirme yapamıyorum. vpn yine dediğim gibi bağlanamıyorum. Sorun belki de bilgisayardadır...
  14. R

Kontrol ettim, güvenli internet açık değil. Hala bir çözüm yolu bulamadım.
  15. R

Admin panelinden bakmaya çalıştım ama bulamadım. Teknik servise ulaşmaya çalıştım fakat tık yok, asansörde gibi müziklerle bekletiliyorum. Başka bir yerden kontrol edebilme şansım var mı? 1721566815 Aynı zamanda indirme hızımın aniden düzgün hıza geri döndüğü oluyor, fakat bu durum yaklaşık 30...
  16. R

Sanırım aile modu youtube'u da kısıtlı moda sokuyordu, youtube'dan kontrol ettim kısıtlı mod açık mı değil mi diye kapalı gözüküyordu. 1721565542 Ethernet kablosu ile bağlıyım, servis sağlayıcım TÜRKİSS isimli bir sağlayıcı.
  17. R

Denedim, modemi sıfırladım (defalarca) ama bir tepki yok.
  18. R

Steam indirme hızımın sürekli 0 bit/sn olduğunu farketmem ile başladı. Epic Games'e girmeye çalıştım, giremedim. Ubisoft Connect'e girmeye çalıştım, giremedim. Bağlı olduğum konumla ilgisi vardır dedim vpn'e girmeye çalıştım, nedendir bilmiyorum ona da giremedim. Telefonumdan vpn'e...
Top Bottom