Arama sonuçları: *

1. H

Köyde bu paraları buldum

bildiğin normal eski paralar işte 15 20 yıllık
  2. H

ryzen 5 5500 oyun oynarken 85 derece goruyor

110 derecemi bende kendimkini sorun sanıyordum hocam geçmiş olsun bu arada 110 derece olunca işlemcide bi yıpranma oldu mu?
  3. H

anladım sagol ben bi kontrol edeyim
  4. H

sıcaklıklar son 2 3 haftadır boyle olmaya basladı onceden sıkıntıyoktu sanırım stok fandan degil kasa da tozlu degil sık sık temizliyorum peki macun kurumus olabilirmi 10 ay once aldım pcyi ve hergun oyun oynuyorum kullanıyorum
  5. H

mesh midir derken anlamadım ne demek istedigini 1721581309 hocam yardımcı olabilirmisiniz kasayı 10 ay once aldım ve son3 haftadır sıcaklıklar boyle yukselmeye basladı sebebi ne olabilir
  6. H

stok fan kullanıyorum ve oyunda 85 derece gordugu oldu sizce tehlikeli mi
  7. H

oyunu belirli bi süre oynadıktan sonra kasma başlıyor

tamamdır hepinize yardımcı oldugunuz icin cok tesekkurler iyi gunler
  8. H

he anladım peki bu 700 olan yeterli olurmu sence ona gore alim
  9. H

biri 700 biri 1200 200 daha cıkarsan nasıl oluyor
  10. H

valla 700 1000 arası
  11. H

yani butcem cok yok eger alabilecegim ucuz bir sogutucu onerebilirseniz cok iyi olur cok da anlamıyorum zaten
  12. H

buyuk ihtimal bu yaz cok sıcak oldugu icin sıcaklık degerlerim arttı kısın gayet iyiydi bu sorunu hic yasamıyordum sanırım fan almam gerek kule tipi yeterli olurmu sizce
  13. H

tamam ordan baktım 1920x1080 165 hz yazıyor gysnc ozelligi sanırım yokmonitorde freesync kapalı 1721578179 81derece işlemci sıcaklıgı cok mu fazla sizce yoksa endişelenmeme gerek yok mu
  14. H

bu arada pcyi yeniden baslatıp oyuna girersem durum duzelecek yine akıcı oynayacgım fakat neden boyle oluyor onu cozmeye calısıyorum
  15. H

80 90 arası farcry 5 oyununda fakat diger tum oyunlarda da yasanıyor bu durum 1721578012 denedim fakat degişen bişey yok
  16. H

daha once bu donmadan 2 3 defa yasamıstım kapa ac yapınca duzelmişti cok umursamamıstım fakat bu temizligi dondugu icin yapmadım 1721577915 165 hz
  17. H

bugun yaptım fakat cok detaylı degil 1721577759 ama yinede okadar pis degil kasa
  18. H

pcyi 9 ay once aldım yani hiç değiştirmedim 1721577656 monitor kaynaklı bişey degil oyun normal oynuyorum bazen 3 4 saat gecince oluyor pcyi yeniden baslatınca duzeliyor
  19. H

fps drop gibi bişey degil aslında oyun mesela suan 90 fps ama 25 fps gibi hissettiriyor 1721577542 test ettim cpu sıcaklıgı 81 dereceye kadar cıktı
Top Bottom