Arama sonuçları: *

1. M

Bios'u güncelledim bilgisayarı yeniden başlatınca siyah ekranda kalıyor.

Hocam ekran gelmiyor ki nasıl format atacağım? Ayrıca her şey normaldi Windowsu kurdum hiçbir sorun yoktu. BIOS'u kurdum bitti. Bittikten sonra gezindim hatta biraz sonra yeniden başlattım ondan sonra yok gitti gelmiyor ekran. Kapatıp açtım tüm fişleri çektim taktım yok fanlar dönüyor rgbler...
  2. M

Bios'u güncelledim bilgisayarı yeniden başlatınca siyah ekranda kalıyor.

Arkadaşlar hazır sistem aldım BIOS güncellemelerini yaptım bilgisayar açıldı biraz gezindim chrome'u falan kurdum. Daha sonra yarım kalan güncelleme vs. varsa tamamlansın diye bilgisayarı yeniden başlattım. Bu andan sonra ekran gitti gelmiyor. Bilgisayar açık fanlar dönüyor mouse'u görüyor ama...
  3. M

1500tl klavye önerisi

Arkadaşlar Red switch klavye almayı düşünüyorum bütçem 1500tl 3 aşağı 5 yukarı esneyebilirim, bu fiyat bandında fps oyunları için önerebileceğiniz klavyeler var mı? Mümkünse Aliexpress ya da Amazon olmasın.
  4. M

Exvega mouse pad alınır mı?

Arkadaşlar mouse pad olarak exvega almayı düşünüyorum. Ancak hiçbir yerde herhangi bir kullanıcı yorumu göremedim. Aranızda bilen, duyan, kullanan varsa yönlendirirseniz sevinirim.
  5. M

Klavye ve mouse pad önerisi

Arkadaşlar klavye ve mouse pad almam gerekiyor. Klavye için bütçem 1000tl civarı, oyunlarda kullanacağım, usb'li olursa çok sevinirim kablosuyla uğraşmak istemiyorum. Bir de klavye ve mouse'u üzerine koyabileceğim büyüklükte kaliteli bir mouse pad önerir misiniz?
  6. M

Kol destekli klavye ve usb girişli mouse önerisi

Klavye + mouse 2000tl
  7. M

Kol destekli klavye ve usb girişli mouse önerisi

Arkadaşlar klavye ve mouse almayı planlıyorum. Normalde sürekli gamepad ile oyun oynayan biriyim klavyeyi ve mouse'u sadece cs2'de kullanırım muhtemelen başlıkta belirttiğim gibi klavyenin kol desteği olursa benim için daha iyi olur, mouse da usb girişli olursa yine iyi olur kablosuyla uğraşmak...
  8. M

Topladığım sistemdeki ekran kartı ile işlemci dar boğaz yapar mı?

Ahaha yok hocam ben lexar'ın 1tb olanını alıp devam ederim muhtemelen bir tek anakartı B650 yapacağım bide soğutucuyu phantom spirit yaparım belki peerless assasine göre daha soğuk çalışıyor diyorlar
  9. M

Ram'in mi 6000mhz hızını hiç kullanamayacağım anlamadım
  10. M

Çözüldü✓ AMD mi Tercih etmeliyim yoksa Intelmi?

Çok teşekkür ederim.
  11. M

Attığım sistemin anakartı B650 yapılmış hali alınır mı peki
  12. M

Max çıkabileceğim bütçeye çıktım hocam benim attığım ram cl36 6000mhz sizin attığınız cl46 5600mhz nasıl daha yavaş olabilir
  13. M

Taksit seçeneği olduğu için gaming gen tr'den topladım hocam sistemi
  14. M

7600 ile 7500f arasında 400tl fiyat farkı vardı 7600 daha iyi olduğunu düşündüğüm için 400tl farkı çok önemsemedim. Olabilecek en iyi ram'i seçtim özelleştirme seçenekleri kısıtlı maalesef. Anakart da aynı şekilde en iyi özelleştirme ile arasında 1500tl fark var ona değeceğini düşünmüyorum bu...
  15. M

Bu sistemi bugün almayı düşünüyorum genel olarak içime sindi. Kafamdaki tek soru işareti ekran kartı ile işlemci dar boğaz yapar mı? Bir de seçtiğim ssd sisteme göre uygun mu?
  16. M

Çözüldü✓ AMD mi Tercih etmeliyim yoksa Intelmi?

Hocam ben de bugün sistem almayı planlıyorum şans eseri gördüm yorumunuzu. Alacağım sistem bu ekran kartı işlemci uyumunda herhangi bir sorun yaşar mıyım acaba, ek olarak sistemde değiştir dediğiniz bir nokta var mı?
  17. M

Topladığım sistem sizce nasıl?

Tamamdır hocam çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim her şey için
  18. M

7800xt sistemi de bu şekilde özelleştirdim. Fiyat olarak gayet makul duruyor aslında 4070super'e oranla aralarında fps farkı da o fiyat farkına değecek cinsten değil. Normalde 600w kasalı olan hali 40bin tl ama 16gb ekran kartı olduğu için 750w olanı seçtim. Nasıl sizce?
  19. M

Son hali bu hocam. İşlemciyi 7600 yapma sebebim L3 ön belliğinin daha yüksek olması arada 400tl fark var buna değeceğini düşünüyorum araştırmadan yaptığım bir şey değil. Son halinden yola çıkarsak eksik veya kötü dediğiniz herhangi bir nokta var mıdır acaba? 1721933623 Diğeri de bu sizce...
  20. M

Bu şekilde özelleştirdim hocam. 37200 civarı oldu. İşlemciyi ryzen5 7600 yaptım, ram 6000mhz 32b, ssd'de dediğiniz olarak özelleştirdim. Tek kafama takılan nokta 600w kasa destekleyecek mi bu sistemi bir de aldığım soğutucu bu kasaya sığar mı?
Top Bottom