Arama sonuçları: *

1. CanGöll_0

RDR2 DLSS Hangi ayarda olmalı

Oyun kendisi kalitede başlatmış zaten dediğiniz gibi sanırım kalite yeterli teşekkürler
  2. CanGöll_0

RDR2 DLSS Hangi ayarda olmalı

( Laptop )İ5 12450H işlemci RTX4060 8GB Gpu var her şey ultrada 60-70 alıyorum DLSS desteği var sizce hangisinde kullanmalıyım
  3. CanGöll_0

M2 SSD SLOT VİDASI DÖNMÜYOR SSD TAKAMIYORUM

Evet M2 pcle4.0 nvme SSD slotu var 2 adet laptopumda, ancak slot vidaları dönmüyor pense ile denedim gene olmadı laptop için yardımı olurmusunuz
  4. CanGöll_0

LAPTOP İÇİN 16X2 RAM ÖNERİSİ

Lenovo LOQ RTX4060 8GB 115W i5 12450H 2x8 Ram 512 SSD var ssdiyi 2tb yapacağım ramda Max 32 oluyor iki slot var 16x2 ram önerisi istiyorum teşekkürler (DDR5 4800)
  5. CanGöll_0

Çözüldü✓ Laptop İçin 4 bin TL'lik 1TB NVME M2 SSD alınır mı??

Tamamdır hocam teşekkürle samsung Evoyu biliyorum diğer ikisinden de kioxia hoşuma gitti yakın zamanda alacağım teşekkürler
  6. CanGöll_0

Haklısın hocam peki bana önerebilirmisin birkaç SSD ?
  7. CanGöll_0

Evet laptopum için SSD arıyorum teknik özellikler uyuyor bunu beğendim ancak 1 tane SSD için 4k verilirmi sorusunu soruyorum kendime okuma yazma hızları bence iyi ama çok pahalı olduğu kanaatindeyim ancak yinede bunu almayı düşünüyorum ancak bukadar para vermeye gerek yok derseniz öneriye açığım...
  8. CanGöll_0

30K BÜTÇELİ LAPTOP ÖNERİ

Lenovo LOQ 15İRH8 (115WATT 4060 8GB ekran kartı 16 gb ram 512ssd ) 31k fiyatı var şuan Hepsiburada da satıcısıda direkt kendisi önerebilirim kendimde kullanıyorum sadece hoperlörü yetersiz kulaklık kullanıyorsan sıkıntı olmaz tasarımı sade ısınma desen yok mükemmel soğutuyor cihaz 1721612422...
  9. CanGöll_0

35gun çalışıp PC almak mümkünmü

Bizim bir işletmemiz var gündelik ile 8 saat = 600 TL ( fiyat daha fazla olabilir ama bundan düşük değil minimum bukadardır) cumartesi dahil hafta içi 5 gün toplam 6 gün mesela ben çalışırsam hiç bir guiderim yok aile evindeyim gidiş geliş sıkıntıda yok 10 dakika yürüme mesafesi yemek...
  10. CanGöll_0

Çözüldü✓ LENOVO LOQ Laptopta Space tuşu yamuk garanti ye göndersem ücretsiz yaparlarmı?

basık olan sağ köşeden ince kağıt şıkıştırıp nazikçe tuşu kaldırdım bile gene tık yok banamısın demiyor 😀
  11. CanGöll_0

Çözüldü✓ LENOVO LOQ Laptopta Space tuşu yamuk garanti ye göndersem ücretsiz yaparlarmı?

Haklı olabilirsiniz gülebilirler 😀 1721610307 Nası desem yani bilmiyorum ki çarprazdan bakıyorum klavyeye zaten bir anda lan bune dedim farkettikten sonra sonra takındı oldu gözüm space tuşuna kayıyor 😄
  12. CanGöll_0

Başlıktada olduğu gibi Sıfır Lenovo LOQ 15İRH8 rtx 4060 lı 15.6 inch laptop satın aldım ancak 2 hafta sonra tesadüfen klavyenin aydınlatması açıkken space tuşunun aydınlatmasının sağ kısmı gözükmüyordu çaprazdan bakınca çok göze çarpan bir durum klavyeye üsten bakınca sorun yok. bende sürekli...
Top Bottom