Arama sonuçları: *

1. B

Arkadaşlar Üniversite ile ilgili acil!

Evet dostum kesinlikle haklısın fakat ben kendi işimi yapıyorum kendimi geliştirme açısından hangi tercih daha iyi olarak düşündüm
  2. B

Dostum benim kardeşim de İtalya da okuyor bana bölümüm bu ikisinden biri yapmamı kendisi söyledi zaten ben karar verme aşamasında zorlanıyorum sadece. Fakat ekonomi ve finans 6 devlet okulunda var. İşletme ise her okulda var o yüzden ekonomi ve finans kafama yatıyor.
  3. B

Yok mu arkadaşlar bu konularda bilgisi olanlar.
  4. B

Ekonomi ve finans Aynı bölüm
  5. B

Arkadaşlar merkezi ek-1 işe geçiş yapacağım sizce işletme bölümü mü ekonomi ve finans bölümü mü?
  6. B

Bilgisayar toplarken nelere dikkat etmem gerekir?

Peki 16 gb ram yeterli olur mu 32 ye çıkarmam gerekir mi? RX7600 ve RTX4060 arasından hangisini tercih etsem daha mantıklı olur
  7. B

Peki yukarıdaki sistemle bu sistem arasından hangisini tercih etmem daha doğru olur çok anlamadığım için bütçemi iyi değerlendirmek istiyorum
  8. B

Sizin öneriniz bu bilgisayar mı ekran kartı konusunda bir yerde bu kartları almayan diye okumuştum yanlış mı hatırlıyorum acaba
  9. B

Rami 32 gb yapıp fiyatı biraz daha kırmak sizce mantıklı olur mu?
  10. B

Kral 25-30 arası işte 1723237272 Gerçekten memnun olurum
  11. B

Arkadaşlar belli bir bütçem yok ama çokta uçmak istemiyorum bütçemi en iyi şekilde kullanmak için 25-30 bin tl arasında PC toplamama yardım eder misiniz?
  12. B

WO Mic'e bağlanılamıyor

Arkadaşlar merhaba, WO Mic uygulaması üzerinden telefonumu mikrofon olarak kullanmak istiyorum. Fakat ben bilgisayara Ethernet ile bağlıyım bundan kaynaklı muhtemelen bağlanamıyorum. Ne yapmam gerek?
  13. B

Bilgisayarım çok ısınıp kapanıyor.

Nereden öğrenebilirim?
  14. B

Nereden öğrenebilirim psu kapasitesini
  15. B

Çok teşekkür ederim, sizce verdiğim servis bu testleri yapmamış mıdır?
  16. B

Tamamdır o zaman ben yeni bir PSU ile deneyip duruma bir bakayım 2. El psu seçerken nelere dikkat etmiştiniz?
  17. B

Daha yeni format atıldı hiç bir şey yok desem yeridir 1721982739 Peki psu seçerken neye göre seçmem gerekiyor, ben çok anlamıyorum. 1721982843 Bu arada mount and blade bannerlord oynarken kapanıyor (Her hangi bir takılma vs olmadan oynuyorum) fakat daha düşük sistem isteyen oyunlarda kapanma...
  18. B

Evet elimi koyduğumda son derece sıcak oluyor
  19. B

Daha açık bir yere konumlandırdım yine aynı sorun ile karşılaştım 1721916788 Ekran kartım biraz eski sanırım ona rağmen olur mu?
  20. B

Evet fanlarım çalışıyor, ama dediğin gibi kapalı küçük bir yerde kasam onu sanırım daha açık bir yere taşımam gerekiyor
Top Bottom