Arama sonuçları: *

1. S

110BİN TL SİSTEM ÖNERİSİ?

toplama olarak yazdım hocam tek tek almanız gerek
  2. S

Adobe Premiere Pro,After Effect,Davinci Resolve için PC TOPLAYACAĞIM YARDIM!

Powerful SLE-1000 1000VA bu ürün gayet iş görür siste araştırabilirsiniz 2750 tl fiyatında ayrıca. Makelsan lion 2.200VA ya da bakabilirsiniz oda 4 bin civarı
  3. S

110BİN TL SİSTEM ÖNERİSİ?

MSI PRO Z790-A MAX / i9-14900K / Asus ROG Strix RTX 4080 / GSKILL 64GB (2x32GB) TRIDENT Z5 DDR5 6000MHz CL36 / Kingston KC3000 2TB / FSP HYDRO G PRO 1000W / Deepcool LT720 / NZXT H9 Elite
  4. S

GT 730 Ekran Kartına Driver Kuramıyorum

Bende de aynı sorun vardı bir kaç siteden farklı farklı indirip kuruyordum biri oluyordu sizde öyle deneyin nvidia nın kendi sitesinden indirdiğiniz olmuyor maallesef
  5. S

Çok çok teşekkürler tavsiyeleriniz için öncellikle vakit ayırıp cevaplıyorsunuz çok sağ olun demek istediğim fiyat konusu yoksa bende isterdim i9 14. nesil k sistem toplamayı maalesef ekonomik nedenler el vermiyor. ayrıca 12. nesil i5 ile 13 nesil arasında çekirdek sayısı farkı var ve sanırım...
  6. S

Teşekkürler hocam baktım fiyatlar abartılı şekilde şişirilmiş oluyor topladığımda aynı sistemler aralarında 5 bin tl fark oluyor neredeyse. O fiyat farkına da ekstra Ups alırım elektirik gitme ve dalgalanmalarına karşı
  7. S

Hocam evet haklısınız fakat bütçem sınırlı evde kendi işlerim için kullanacağım muhtemelen söylediğiniz sistem 60 bin üstüdür
  8. S

Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle bu işte pek bilgili birisi değilim pc toplama konusunda çok sordum ettim uğraştım, Bu Programlar için (Adobe Premiere Pro,After Effect,Davinci Resolve) Pc toplayacağım bana ortak sunulan kasa genel de şu oldu ... İşlemci Intel Core i5-13600K, Ekran Kartı...
Top Bottom