Arama sonuçları: *

• Users: lillagol37
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

360HZ Monitör Önerisi

Merhabalar, hem FPS hemde hikayeli oyun için sağlam monitör arıyorum. Genelde FPS olacak ama IPS panel istiyorum PG259QNR modeli alınır mı asusun?
  2. L

Ekran Kartı Değerlerim Valorant Da Normal Mi

Oyunum bir gün akıcı bir gün değil valorant da PC değerlerim Normal Mi?
  3. L

6000TL Wireless Oyun Kulaklığı Önerisi

Merhaba, oyun için Bluetooth kulaklık ihtiyacım var müzikde de güzel olursa hoş olur.
  4. L

Bluetooth kulaklık ile oyunlarda nasıl ses kasılır?

Merhaba, ben CS'den beri kulaklığı ters takarak ses kasmaya alışmışım bu alışkanlığımı bir türlü değiştiremiyorum kulaklığı düz taktığımda ses kesinlikle kasamıyorum. Bunun herhangi bir şekilde kulaklıkta bir arıza olsun PC'de bir sorun olsun onunla alakalı bir durum yok. Neden derseniz başka...
  5. L

6000TL Kablosuz Kulaklık Önerisi

Merhabalar, müzik ve oyun kalitesi yüksek olmalı önceliklerim bunlar blackshark v2 pro kullandım ama ağır bir kulaklık boyun ağrısı yaptı ve ben kulaklığı ters takıp ses kasabiliyorum sadece bu kulaklık ona göre uygun degil yazılımsal olarak degistirtmiyor ayarları buna uygun ve ilk başta...
  6. L

Valorant Duo Girenleri Görme

Merhabalar bir dereceli oyundayken kim kimle duo girmiş onları nasıl görebilirim?
  7. L

İnput lag çözümü var mı?

Merhaba, Ryzen 5 7600 işlemci, 3080 Ti Gainward Phoenix ekran kartı, 32 GB RAM, 850W antec Gold PSU, X670e Pro RS ASRock anakartım var. Onun dışında disk olarak da Windows 1TB M.2 SSD kurulu arka tarafta 2 tane HDD 1 tane SanDisk SSD var. Bazen oyunum çok akıcı olurken bazen hiç olmuyor...
  8. L

Razer Blackshark v2 Pro 2023 ses ayarları nasıl yapılmalı?

Merhaba, Blackshark v2 Pro kulaklık çalıştıramamıştım çözdüm onu şimdi. Şu an merak ettiğim 2'şey var sadece. Görsellere yükledim hangi bağlantı şeklinde kullanmamı tavsiye edersiniz? Tek bir USB bellek gibi bir şey var onu USB girişine taktığımda kulaklık çalışıyor. Onun dışında diğeriyle...
  9. L

BlackShark V2 Pro 2023 Edition vs Arctis Nova 7 Wireless

Merhaba, hangisini önerirsiniz? 2. el alacağım oyun ve müzik için lazım.
  10. L

3000TL Müzik Hoparlörü önerisi

Merhaba, Creative sbs 2.1 370 2+1 bu yılların efsanesine sahibim çok memnunum ama dip ses ve cızırtısından bıktığım için değiştirmek istiyorum. En az bunun kadar güzel bir hoparlör arayışındayım bassları falan çok hoşuma gidiyordu. Bulabilir miyiz bu fiyata bunun kadar en kötü bir hoparlör?
  11. L

2000-2500TL müzik için 2+1 hoparlör önerisi

Merhaba, şu an kullandığım Creative sbs 2.1 370 2+1 hoparlörü. Cihaz bayağı eski 2005 yıllarından kalma ama kaliteli sesi vs benim hoşuma gidiyordu lakin kronik sorunu var ses patlaması cızırtılar VS. bundan dolayı değiştirmek istiyorum bundan aşağı kalır yanı olmayan müzik için kaliteli güzel...
  12. L

Wireless kulaklık önerisi

FPS, Ve müzik için güzel ses vermesi önemli benim için. Önerebileceğiniz nelerdir? Ayıracağım bütçe 3000 3500
  13. L

3000-3500TL Wireless kulaklık önerisi

Merhabalar, wireles kulaklık arıyorum. FPS, Ve müzik için güzel ses vermesi önemli benim için. Önerebileceğiniz nelerdir?
  14. L

30000-40000TL Sistem Önerisi

Merhaba, bir tanıdığa sistem toplayacağız bütçesi bu klavye monitör VS için de olacak şekil de bir sistem tavsiyesi yapabilir misiniz bu fiyat aralığına.
  15. L

Valorant Ekranım tam ekran olmuyor yanlar siyah oluyor?

Merhabalar 3080 ti karta sahibim AMD'den geçtim amd de çözüyordum yazılımdan NVIDIA nasıl yapacağım acaba yardımcı olabilirmisiniz?
  16. L

Ekran kartı mandalı kırıldı mı çıktımı?

Merhaba bugün ASRock X670e Pro RS ana kartından ekran kartını çıkarmak istediğimde sabitleyici mandal ekran kartının pin girişine takılı kalmış şekilde yerinden çıktı B450 mesela ile çok fazla sök tak yaptım hiçbir şey olmamıştı bu anakartı yeni aldım ve ilk defa söktüm ekran kartını mandalı tam...
  17. L

Gainward Phoenix RTX 3080 Ti Alınır Mı?

13500TL 2.el bu model 3080 ti alınır mı? yoksa 3080 mi alayım Zotac AMP Holo rtx 3080 12bine 1080P monitörüm var.
  18. L

Bu 3080 Tİ Modeli Alınır Mı?

3090'a en yakın en azından 3080 ti var 3090 alacaktım fark açılmış iyice. GAİNWARD PHONEX RTX 3080 Tİ bunu almayı düşünüyorum sıkıntılı bir modelmidir ne dersiniz alayım mı? 13750TL'ye buldum ne dersiniz önerir misiniz? almamı 2.el bu kart.
  19. L

Hangi 3080 modelini almalıyım?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-zotac-amp-rtx-3080-10gb-ekran-karti-6ay-garantili-1149623684/detay bu kart da 1 yaprak yok görsele ekledim zotac son modeli diyorlar bu kart için dogru mu?. bu kart da var bir de hangisini tercih etmeliyim...
  20. L

Ekran kartı tutucu nasıl takılır?

Merhaba. Görselde gördüğünüz ekran kartı tutucuya sahibim bunun nasıl takılacağını bilmiyorum yardım eder misiniz? Ek olarak ASRock X670e Pro RS anakartın içinden çıktu bu aparat. https://www.asrock.com/mb/AMD/X670E%20Pro%20RS/index.asp
Top Bottom