Arama sonuçları: *

• Users: Peacee
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

25BİN TL PC Tavsiyesi

25bin TL bütçem var max 27-28 olur sistem önerirseniz sevinirim
  2. P

Oversize tişört alırken normal bedenle aynı bedenmi almak gerekir ?

Merhaba arkadaşlar daha önce hiç oversize tişört giymedim ilk defa alıcam noramlde small giyiyorum oversize alırken de small mu almam gerekiyor ?
  3. P

Rival 3 bu fiyata alınır mı ?

https://www.itopya.com/steelseries-rival-3-rgb-gaming-mouse_u36 şuan elimde bulunan mouse bozuldu yeni bir mouse ihtiyacım var bu mouseyi daha önce internet kafede deneme fırsatım oldu benim hoşuma gitti sizce bu fiyata alınır mı ?
  4. P

400 TL civarı kablosuz kulaklık önerisi

merhabalar bütçem 400 TL civarı biraz üstü veya altı olabilir kablosuz olmasını ve görseldeki tarzda olmasını istiyorum şimdiden teşekkürler
  5. P

Spor salonu için bluetoothlu kablosuz kulaklık önerisi

Herkese merhabalar son zamanlarda spor salonuna gitmeye başladım. Kablolu kulaklığım sürekli biryerlere takılıyor ve beni rahatsız ediyor bu yüzden bluetoothlu kulaküstü bir kulaklık önerisi istiyorum. Bu Bütçelerde biraz zor olduğunu biliyorum şansımı denemek istedim şimdiden teşekkürler.
  6. P

TEAM CX1 SSD alınır mı ?

https://www.incehesap.com/team-cx1-t253x5240g0c101-240gb-sata-3-ssd-disk-fiyati-46836/ bu ssd gaming gecesinde uygun bir fiyata alınır mı? ?
  7. P

NVİDİA yeni driverdan sonra alt+z açamıyorum

arkadaşlar merhaba yeni driver gelmiş yükledim ama altzyi açamıyorum renk ayarlarım falan sıfırlanmış hep herkesdemi böyle bende bi terslik mi var ? nasıl düzeltebileceğimi bilen varmı ?
  8. P

witcher 2 altyazı ingilizce nasıl türkçe yaparım ?

soru başlıkta
  9. P

ASUS prime b450m-k BİOS sürüm 2807 stabil çalışıyormu ?

asus prime b450m k anakartım var BİOSu güncellemelimiyim ? sürüm 2807 stabil çalışıyormu ? şimdiden teşekkürler yardımlarınız için
  10. P

Yardım Keentic omni dsl n300 adsl 16mbit destekler mi ?

Soru başlıkta 1613126786 @alpolojix / Leroxy
  11. P

windows sanırım gece moduna geçti nasıl düzeltirim ?

arkadaşlar windows böyle oldu sanırım yanlış birkaç tuşa bastım arka plan her yer siyah oldu bianda bunu nasıl düzeltirim ?
  12. P

CRYSİS 1e girerken hata alıyorum

arkadaşlar açtığımda böyle bir hata geliyor done dediğimde aynı sayfa tekrar açılıyor çözümü bilen yardım edebilirmi ?
  13. P

işlemci fanının sesini azaltma

arkadaşlar selam işlemci fanı biraz sesli çalışıyor BİOSdan birkaç ayar yapıp biraz azaltmak için dolaştım BİOS da ve 2 fan ayarı vardı dc ve pwm hangisinde olması daha iyi olur ?
  14. P

Rust lobide %100 ekran kartı kullanımı

herkese selam ben bugün başlayan bir şikayetimden dolayı bir konu açacağım rust oyununa girdiğim zaman daha lobide server ararken kendime ekran kartı kullanımım %100 oluyor ve biraz sesli çalışmaya başlıyor ekran kartım palit 1660super gp oc sistemi gamegarajdan satın aldım onlarla iletişime...
  15. P

RENDE-SUPREME neden bu kadar pahalı ?

https://www.itopya.com/rende-supreme-asus-tuf-gtx-1650-p-4gb-amd-ryzen-3-3100-16gb-ddr4-512gb-ssd-geforce-espor-pc/ arkadaşlar dolanırken denk geldim bunun özelliği nedir normal 1650 li bilgisayara 5800 TL fiyat çekmişler
  16. P

klasik gitardan elektro gitara nasıl geçerim ?

Merhabalar ben normalde klasik gitar çalıyorum ve bildiğiniz gibi klasik gitar pena kullanmadan çalınıyor bende buna aşırı alıştım elimle çalmaya yani aynı zamanda bir elektro gitar alıp elektro gitarada başlamak istiyorum ancak bildiğim kadarıyla elektro gitarda penayla çalınıyor ben elime pena...
  17. P

valorant düşük FPS sorunu

Herkese selamlar. Yaklaşık 2 ay önce gamegaraj üzerinden bir sistem satın aldım. Aldığım günden beri FPS değerleri bana biraz düşük gibi geldi hep bugün valoranta girdiğimde düşük ayarlarda 1280x1024 çözünürlükte FPS 150 250 arası oynuyordu ancak 1650 super kullananlarda bile 200 300 fps...
  18. P

asus vg24vq alınır mı ?

https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg24vq-23-6-inc-curved-gaming-monitor-fiyati-45311/ bu monitör indirime giricek alınır mı? içinden dp 1.4 kablo çıkıyormuş galiba 144 hz alabilirmiyim ?
  19. P

BİOSun güncel olması FPS i etkilermi ?

soru başlıktaki gibi şuan en güncel sürümün bi alt sürümünü kullanıyorum bu fps değerlerini etkiler mi ?
  20. P

bu sistem kaç TL eder ?

intel i5 4460 cpu amd radeon r7 240 2gb 8gb 1600 mhz ram 1tb harddisk asus h81m e anakart asus kasa 300w psu ekran kartı sıkıntılı sanırım galiba oyuna girince kafayı yiyor deli gibi ısınıyor görüntüyü veriyor ama bozuk alan adamın değiştirmesi gerketiği için ekran kartsız kaç TL eder ?
Top Bottom