Arama sonuçları: *

1. F

Davalık brawl stars hesabi

Sağolun hocam içimi rahatlattiniz
  2. F

İnşallah hocam babamla bizzat konuştum kendisi avukat oda aynı şeyi dedi de hayirlisi 1722084020 İnşallah hocam kanıt olmadigi için rahatim açsa kendisi kaybetcek belkide 1722084092 İnsta falan istedim konuşmak icin verdiği hesap fake kendisine bida ulasamadim kuzenimdende sildigim için
  3. F

Ya hocam çocuk haklı ben bişey demiyorumda elimde olan bişey değildi bida olursa razıyım dedim çocuk sonuçta o oyunu çok seviyodu kuzenim yani girmiş supercellde hesap satisida yasak mahkemeye verirse onuda göz ardı etmeli ve kanitida yok öyle bişey olduguna dair
  4. F

Nasıl yapicaksiniz ki 1722083552 Ya hocam iste kuzenim küçük olunca haberi yoktu 1722083579 Ben ozurumu diledim bida olursa yapın istediğinizi dedim benim elimde olan bişey olsaydı keske 1722083606 Kuzenimdende hesabı sildim 1722083660 Ya kanitida yok en fazla suç duyurusunda bulunur diye...
  5. F

Ben 1 ay önce küçükken oynadığım bı hesabi sattım ve o hesabı satmadan küçük kuzenimin tabletinde o hesap kayitliydi kirildigi için çıkış yapamadım küçük kuzenimin tabletini yaptırmışlar ve oyuna girmis bende farkettigim için çocuğa ulaştım özür dilemek için ama bana seni dava edicem...
Top Bottom