Arama sonuçları: *

1. tiger1

9000x3d'lerin çıkış tarihiyle alakalı sızıntı var mı ?

Tahminen ne zaman çıkar sizce ?
  2. tiger1

9000x3d işlemcileri beklemeye gerek var mı ?

Sistemimi yükseltiyorum. Kullandığım monitörden dolayı rekabetçi oyunlarda 1080P'de +500 FPS almam gerekiyor. Ekran kartı olarak çıktığı zaman 5090 alacağım. Sizce 1080P'de 5090 gibi çok güçlü bir kartı taksam bile 7800x3D ile +500 FPS alabilir miyim? Eğer 7800x3d yeterli olursa şuan sistemimi...
  3. tiger1

Ikea Markus alınır mı

Peki markusun neyi rahatsız etti sizi?
  4. tiger1

Ikea Markus alınır mı

Deneme imkanım yok hocam bulunduğum şehirde. Siz ne önerirsiniz peki?
  5. tiger1

Ikea Markus alınır mı

Markus modeli için genel olarak iyi şeyler duydum da yinede bir foruma danışayim dedim. Kıllandırdın beni şimdi.
  6. tiger1

Ikea Markus alınır mı

herhangi bir kronik problemi var mı ? Rahatlığı falan nasıl bilgisi olanlar yorumlarsa sevinirim.
  7. tiger1

Sistemim kaça gider?

4 parçayı satacağım 12700F Kingston fury beast 5200 MHz cl40 2x16 32gb Xpg core reaktör 850 watt Msi b660 tomahawk ddr5 (ram yuvalarından ikisi arızalı)
  8. tiger1

Piyasanın en iyi fanları hangisi ?

Hangi modeli ?
  9. tiger1

Hocam noctua'yı en başından beri düşünüyordum fakat şuan yurt içinde alabileceğim bir site bulamadım. Amazonda yurt dışı ürünü olarak satılıyor ve 30 euro limiti olduğu için maalesef satın alamıyorum. Başka sitelerde satılıyor mu bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
  10. tiger1

Arkadaşlar kasamın önüne 3 adet hava akışı fanı alacam. Bir de kasamın üst panelinde arctic II 360 mm sıvı soğutucu var. Bunun radyatöründeki 3 adet fanı değiştireceğim. Yani toplamda 6 adet fan alacağım. Ön panel için 3 tane yüksek CFM , Üst panel için 3 tane yüksek statik basınçlı fan...
  11. tiger1

Piyasanın en iyi wireless kulaklığı hangisi ?

Cloud 2 kullanıyorum şuan fakat kablosu yüzünden cinnet geçirme düzeyine geldim. Wireless kulaklığa geçiş yapacam. Piyasanın en iyisi hangisiyse onu önerir misiniz bütçe sıkıntım yok. Aklımda Arctis nova pro wireless var. Bunu mu alayim yoksa daha iyisi var mı ...
  12. tiger1

Acil yardım!! zio koltuk özelleştirmesi

Arkadaşlar 6 adet sorum olacaktı sizlere. Sizden çok rica ediyorum konu uzun görünüyor diye bakıp çıkmayın. Başka soracak kimse yok çevremde. Sırayla yanıtlarsanız sorularımı minnettar olurum. 1) Gaming serisi mi yoksa fabrik kumaş serisi mi almalıyım ? Gaming olanın sırt ve oturma kısmı kumaş...
  13. tiger1

North Bayou H100 Nereden satın almalıyım ?

Amazonda 100 Tl daha ucuz ama kendi sitesinden almayı düşünüyorum çünkü amazon koşulsuz şartsız iade kabul ettiği için başkasının iade ettiği bir ürünü bana yollama ihtimalleri daha yüksek. Sizce nereden alayim bu kolu ? North bayou türkiye amazon
  14. tiger1

Zio venom gaming VS Ikea markus

https://ziogaming.com/gaming/ https://www.ikea.com.tr/urun/markus-acik-gri-calisma-sandalyesi-10521858
  15. tiger1

Aoc 24G4XE 4369tl alınır mı?

Pivota ihtiyacın yoksa al geç iyi monitör.
  16. tiger1

TROY Store'den mouse alınır mı?

Sana diyorum ki , eğer benden rahatsızsan gir profilime engelle beni çok zor bir şey değil
  17. tiger1

Gir profilime engelle ozaman gevezelik yapma.
  18. tiger1

Viper V3 Pro alacağım. TROY Store'de 7200 TL. Vatan Bilgisayar'da 8000 TL. Fakat TROY Store'yi telefonla aradığım zaman sürekli sıraya koyuyor. Adamlara ulaşmak bir mesele. Sırf bu sebepten Vatan'dan almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz...
  19. tiger1

Zio venom gaming VS Ikea markus

Hangisi sizce ?
  20. tiger1

Kablosuz kulaklığa geçmeye değer mi ?

Şuan cloud 2 kullanıyorum fakat kablosu beni deli ediyor. Sırf şu dertten kurtulmak için wireless bir kulaklık alma düşüncem var. Aklımda Arctis nova pro wireless var. Fiyatı 13 bin TL. Sizce almaya değer mi ...
Top Bottom