Arama sonuçları: *

1. VENTO G10F FSP HYPER 80+ 650 w BRONZ PSU KABLOLAMA DERDİ YOK

VENTO G10F FSP HYPER 80+ 650 w BRONZ PSU KABLOLAMA DERDİ YOK

İKİLİ SET HAZIR KABLOLANMIŞ SADECE TAK YAPMAYA HAZIR KASA + GÜÇ TEMİZ DURUMDA KASA KUTUSU VARDIR. VENTO G10F MESH TEMPERLİ CAM KASA TRİGONAL ŞEKİLLİ METAL MESH KASA 6 FANA KADAR MONTE EDİLEBİLİR ÜSTTE USB KONTROL VE GÜÇ TUŞU TEMPERLİ YAN CAM PANEL MANYETİK ÜST VE ALT TOZ FİLTRERSİ RGB...
  2. İNANILMAZ AOC 24g4x PARASINA MSİ G241 OPTİX SIFIR AYARINDA

İNANILMAZ AOC 24g4x PARASINA MSİ G241 OPTİX SIFIR AYARINDA

PİYASA FİYATININ NEREDEYSE YARISINA AOC FİYATINA MSİ G241 OPTİX E SPORTS. PARAM GÜVENDE İLE SATILIR. 23.8” (60cm) IPS Panel 1920x1080 FHD Yüksek Çözünürlük 144 Hz Tazeleme Hızı 1ms(MPRT) Tepki Süresi Night Vision Geniş renk gamı AMD FreeSync™ Teknolojisi ince Çerçevesiz tasarım 178° Geniş...
  3. VEREDESTEİN

5000 6000 Monitör Önerisi

Aynı fiyata sıfır ayarında Msı g241 E spor Optix satıyorum boşta kullanmıyorum kutusu mevcut sıfır şuan 7400tl. Bu monitörlerden hallice üstün
  4. VEREDESTEİN

Logitech g102 ve g203 arasında kaldım

Bende g102 beyaz var kayda değer bir fark yok istersen 300 e bırakabilirim çok az kullandım.
  5. VEREDESTEİN

PC ALANLAR NEDEN BU KADAR ÖLÜCÜ

Ben sistemi değil 2. El satıcısı zaten ucuza satıyor buna rağmen alıcılar genel ölücü siz nasıl anlamak istediyseniz öyle anlamışsınız tekrar okuyun isterseniz.
  6. VEREDESTEİN

PC ALANLAR NEDEN BU KADAR ÖLÜCÜ

Boşta kalan sistemi ve parçalarını %30 daha uygun fiyata satsamda niye herkes pazarlık yapmaya çalışıyor?? Zaten uygun fiyatlı al geç ayrıca gereksiz meşguliyeti saymıyorum bile. Anladık TR de yaşıyosunuz 3. Dünya ülkesi vatandaşısınız ama bişeyin ederi neyse ver be kardeşim zaten sıfırından çok...
  7. VEREDESTEİN

7800x3d RTX 4070ti super sistem 65k alınır mı?

Toyota da seni a noktasından b noktasına götürür ferrari de ama neden aynı fiyat değil sebebi belli KALİTE parası olan asus alır. Biliyorum ki pc alan arkadaşlar çok ölücü trde iyi günler şimdiden hayırlı olsun.
  8. VEREDESTEİN

7800x3d RTX 4070ti super sistem 65k alınır mı?

Ekran kartı asustan şaşmam ben olsam
  9. VEREDESTEİN

1TB M2 SSD Önerisi İstiyorum

Adata legend 850 lite gen 4 destekli ben kullandım baya iyi zaten satıyorum 2 k ya.
  10. VEREDESTEİN

1500TL bütçe ile kulaklık önerisi

SteelSeries Arctis Nova 1 incelemeleri var yt da ama sıfırı 1800 bende var temiz boşta alalı 1 sene olmadı 1300 e bırakabilirim.
  11. VEREDESTEİN

1500TL Kulaklık Önerisi

SteelSeries Arctis Nova 1 Beyaz var hocam bende kutu mevcut 1300 e bırakırım sana düşünürsen
  12. VEREDESTEİN

bu 144 hz monitör alınır mı?

Mümkünse gövdesi sağlam olması gerekiyor ben G918 almadan önce şekerli sıvı teması olumca tuşlarda yapışma ve takılma oluyodu metal plakaya geçince pek problem kalmadı ama ne olursa olsun cihaza iyi bakmak gerekiyor bende beyazı var ama stoklar şuan sıfır onuda satıyorum malesef yakında üni...
  13. VEREDESTEİN

Hangi monitörü almalıyım?

İps panel alın bende msi g241 optix 144hz var VA panel baya kötü zaten uygun fiyata bırakıyorum.
  14. VEREDESTEİN

G918 alırdım ben fakat stoklarda olmadığı için şuan baya pahalı malesef gövdesi metal bayada sağlam cihaz.
  15. VEREDESTEİN

Dediğim gibi bende ki monitör aoc 24gx den daha iyi aoc 6bit renk msi g241 8 bit ayrıca g241 kontras oranı aocdan daha iyi benim satış fiyatımda aoca çok yakın ama yinedr sen biliirsin hocam teklif var ısrar yok :)
  16. VEREDESTEİN

1000 TL farkla ips msi optix e sports g241 144hz temiz monitör var elimde hocam sıfırı 7800 civarı bendekini alman daha mantıklı.
Top Bottom