Arama sonuçları: *

1. M

internetim iyi pingim cok

evet.
  2. M

internetim iyi pingim cok

bu sorunu bir arkadaşım da yaşamıştı. İnternet sağlayıcısından ağrıza kaydı oluşturdu gelip kontrol ettiler eve yeni kablo çektiler sorunu düzeldi
  3. M

Pili uzun giden gaming laptop önerisi

hosam linki düzgün olmayan asus a16 modeli webde gezinmede %50 parlaklıkta 10-11 saat dayanıyır yabancı birsürü kaynağın yaptığı testleri araştırdım piyasada benim bildiğim kadarıyla webde gezinme anlamında ondan uzun ömürlü bir cihaz yok. Adamlar da bu yüzden yapmış zaten. Onun eksi kısmı da...
  4. M

Yardım Ali expressten tablet alınır mi

ne dusunuyorsunuz ne kadar uygun tr ile kıyasla
  5. M

mh fazla olabilir genel olarak cihazın tüm kompanentlerinin çektiği güç önemli ben de ondan bahsediyorum. Kimi cihazlar prizden çekildikleri zaman yazılımsal olarak da farklı protokollere geçiyorlar
  6. M

2. El i7 excalibur laptop alınır mı?

benim kullandığım cihazda 3060 95w i7 11600-h vs vs var şu anda da ondan yazıyorum. Cihaz durduk yere hızlanarak fan açıp aniden durabiliyor. resmen nefes alır gibi. ve bunu yaparken cihaz masaüstünde açık başka hiçbir şey açık değil. Dümdüz günlük kullanımda dahi turbo max fan açabiliyor...
  7. M

40 nesil ekran kartlarında watt değerleri eski nesiller kadar ciddi farklar yaratmıyor 105w yerine 90w alman senin tecrübe edebileceğin kadar ciddi bir fark yaratmaz. dlss zaten uçuruyor
  8. M

excalibur g900 var bende 3060lı 2 yıldır kullanıyorum. Tek söyleyeceğim şey excalibura bulaşma asla alma. İstersen ayrıntılı anlatırım
  9. M

dediğin şeyleri biliyorum dostum sağ ol. Gamingde pil diye bir şey var. Pil yönetimini neredeyse ultrabooklar kadar güzel yapan cihazlar dahi var.
  10. M

Yardım IPHONE 11 vs IPHONE XS MAX

Doğrudur hocam. Sadece bataryadan kaynaklı olmasa da ben de daha önce yazan arkadaşlar gibi 3-4 yıldan sonra kullandığım iphonelarda kasma başladığını fark ettim. 2 seferde de bataryayı yenilediğim zaman bu sorun düzeldi belki de benim kullandığım cihazların gerilim kontrolunde sorun vardır...
  11. M

Hocam haklısınız ben de oyuncu bilgisayarını mühendsilik uygulamalarını kullanmak için istiyorum zaten. Pilinin uzun dayanmasını isteme sebebim webde dolaşma ders çalışma vb örneğin kütüphaneye gittiğimde priz aramak istemiyorum. Ekran kartından performans gerektiren durumlarda prize takmadan...
  12. M

iyi bilirsn o zaman
  13. M

var dostum olmadığını nereden çıkartıyorsun elelktrik elektronik mühendisiyim
  14. M

11 alacaksan sıfır mı alacaksın yoksa o da 2. el mi ben 11 kullanıyorum 3.5 yıl oldu ve sadece batarya sağlığı düşük olduğu için hafif kasmalar yaşıyorum onun dışında bir sorun yok. xs maxte galiba oled ekran var daha kaliteli bir görüntü sunabilir
  15. M

gerçekten hatasız vs diyorsan xs maxi alabilirsin bence ama kimin kullandığına emin ol easycepten falan almanı tavsiye etmem. Diğer arkadş gibi aynı şekilde ben de 1 yıl kullanacağım dediğin için bu fikirdeyim
  16. M

Çözüldü✓ Huawei Matepad VS Apple İpad 10

ipad 10. nesil kullanıyorum mühendsilik öğrencisiiyim. Kesinlikle tablet alacağım diyorsan bir amacın olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim gözümde kalemsiz bir tablet sadece büyük bir telefondan ibaret. Her anlamda ipadi tavsiye ederim eğer bütcen varsa kesinlikle ipad 10 al yanına da type c kalem...
  17. M

Elimdeki parayı nasıl degerlendirebilirm

min 1 yıl tutacaksan altına koy kısa vadeli tutmak istiyorsan vadeli hesaba yatırabilirsin faizler yüksek 32gün yenilemeli yaparsın her ay üzerine 2-3 koyar. Çok bilgim yok yine de daha bilgili birilerine danışmanı tavsiye ederim
  18. M

aynıysa
  19. M

11 kullanıcısıyım bence hafızalar ayd-nıysa xs max al
  20. M

Gaming Laptop Önerisi

https://www.epey.com/laptop/hp-victus-gaming-16-r1058nt-9j259ea.html sitesinde %100sRGB yazıyor fakat %62.5 falan galiba kendim hp tercih etmiyorum ama bakabilirsin https://www.epey.com/laptop/monster-abra-a5-v20-4-2.html sadece özellik açısından bakıyorsan alabileceğin en iyi laptop budur...
Top Bottom