Arama sonuçları: *

1. Mehmet eymen

en ucuz rdr2 yi nerden alabılırım

yenı sıstem toplamıs bırısı olarak rdr 2 gıbı bır bas yapıtı oynamak ıstıyorum yenı pc dede crack ındırıp sorun cıkmasınıda ıstemıyorum en uygun rdr2 yı nerden alabılırım alamassam sızınde kullandıgınız bır crack sıtesı soylermısınız en son oradan ındırıp oynamak zorunda kalacagım
  2. Mehmet eymen

rival 3 sensor bozuk

yeni rival 3 aldım, 2 gün oldu, valorant oynaken flıck atarken ve arkama tam donerken mouse takılıyor full sebebı nedır ,cozum varmı yoksa iademi edeyim. mouse u yerden asırı az kaldırıyorum !
  3. Mehmet eymen

eternet kablosundan ısık yanıyor

ınternetım 60 mbs . turuncu ısık ful yanıyor dıger sarı ısıkta yanıp sonuyor
  4. Mehmet eymen

eternet kablosundan ısık yanıyor

kasama eternet kablosu taktım bı turuncu ısık ful yanıyor ve sarı ısıkta yanıp sonuyor aradada asırı pıng cıkıyor sebebı neden hıc bılmıyorum ısıkların neye yarardıgını
  5. Mehmet eymen

uygun fıyata kucuk yan monıtor

uygun fıyata kucuk yan monıtor arıyorum
  6. Mehmet eymen

Bu sisteme 500 watt psu yetermi?

her turlu yeter
  7. Mehmet eymen

800 tl altı mıkrofon onerısı varmı

https://www.yonkamuzikmarket.com/lastvoice-bm300plus-studyo-condenser-usb-pc-mikrofonu-tak-calistir#yt-comment bu mıkrofonu buldum ıyımıdır veya sıte guvenılırmı ılk defa gordum cunku
  8. Mehmet eymen

1000 tl civarı mouse onerı

mouse onerınız varmı kablolu olsa daha ıyıu olur
  9. Mehmet eymen

uyku modunda oyun ınermı ACİL!!!

gececı tayfa suan epıcten wıcher 3 ındırıyorum %42 de ama ınternetın 60mb ve ınmesıde uzun surecek gıbı bılgısayarı uyku moduna alsam ındırme devam edermı
  10. Mehmet eymen

Ekran kartı bozuldumu

Yoktu
  11. Mehmet eymen

Çözüldü✓ Ekran kartım bozuldumu

Merhaba sevgili dostlar benim ekran kartımda bir sorun oldu bende ilk defa toplama sistem kullandığım için ne yapsam duzeltemedim Biraz uzun yazmış olsamda lütfen okuyup bana yardımcı olur musunuz Ekran kartım 6600 Bilgisayarı 2 gün önce ince hesaptan topladım, ve bugün sabah oyunumu...
  12. Mehmet eymen

Ekran kartı bozuldumu

Bilgisayarı açtığımda ekran kartı çalışıp görüntü veriyor ama fanları çalışmıyor ve ben bunu farketmeden iyuna girmistim aşırı kasma olmustu sonradan oyalı anladım Valorant girdiğimde uyarı verip girmedi Bilgisayarı 2 gün önce topladım Ekran kartım 6600
Top Bottom