Arama sonuçları: *

1. K

1000 TL Bütçe Klavye Önerisi

eğerki garanti devam ediyorsa serviine gönder yenisini göndereceklerdir
  2. K

üstad 1000 tl yazmıssın sımdı baktım klavye 2k cıvarında o paray degmez. eskıden 400 tl dı :)) 1722175809 üstad 2 klavyesını kullandım 1 ı cop oldu ama servıs yenı gonderdı. Rampage dedıgın servıs ıle segment ılgılenıyor ve adamlar sorıunu cozemezse yenısını gonderıyorlar servıs agı olaark...
  3. K

mekanik klavye istersen Rampage hydra r6 çok güzel bir klavye yıllardır kullandım ama kronık bırkac sıkıntıları var. bılgınız olsun
  4. K

bu laptopa ne diyorsunuz arkadaşlar sizce 7-8 yıl idare eder mi beni

rtx serisi çok gitmez bence üstad bir espirisi olmadı teknolojinin sonu bu
  5. K

5g iptv almak istiyorum nereden ulaşabilirim

hocam hesap yeni ama ben yeni üye değilim :) 4dewilbro kulanıcı adında hseabım vardı bu forumda 2012 den beri :) kullandıgım iptv yi önerdim reklamla ısım yok test yayını verıyor adamlar kım ısterse test etsın babamın oglu degıl kımse ama iptvbox, biziz iptv hepsini kullandım parama yazık oldu...
  6. K

iptv önerilerinizi alabilirim

satari iptv 24 saat üretsiz test yayını veriyorlar gir den üstadım. memnun kalırsın
  7. K

İPTV Önerilerilerini Bekliyorum

üstadım satari iptv bak kesinlikle gecen sezon tüm besıktas maclarını ızledım 1-2 macta ufak kasma ve ses gıtmesı oldu ondada yetkılıye bıldırdık ve sorun cozuldu. Test yayını verıyorlar dıye bılıyorum. gir dene
  8. K

5g iptv almak istiyorum nereden ulaşabilirim

Tek gerçek iptv Satari İPTV 2 yıldır kullanıyorum tek sorun yasamadım. Yani ufak tefek maclarda kasma olmadı degıl ama 5dk bılemedınız 10 dk ıcınde sorunlar cozuldu. iptvbox pro bıle kullandım adamlar ılgılenmıyor. satana kadar sadece. paranızla rezıl olmayın. satari iptv den test yayını alıp...
Top Bottom