Arama sonuçları: *

• Users: Serdar0502
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Serdar0502

Mikrofon Sorunu

Merhaba dag ailesi gamepower medusa kulaklık var. Ama mikrofonunda konuşmadığında arkadan dip ses mi denir.Bilmiyorum ama bi ses var. Bir uygulama kullandım nerdeyse gitti ama uygulama paralıydı.Sizce ne yapmalıyım?
  2. Serdar0502

Araba Pasta Cila

Merhaba Donanım Arşivi Grubu üyeleri,Araba çizik ler mevcut.Derin değil. Rutuş ve pasta cila yapmayı düşünüyorum.Rengi beyaz 1-Kendim Yapabilirmiyim? 2-Ne tür Malzemeler Önerirsiniz? 3-Bunları Yaptıktan sonra seramik kaplama yapsam bi sıkıntı olurmu? 4-Seramik kaplamanın bi zararı varmı?
  3. Serdar0502

Lenovo G580 Fan sorunu

Merhaba arkadaşlar,sorunum laptopun fanı sanki çalışmıyor.Sadece oyuna girdiğinde çalışıyor.Elimi fanın oraya atıyorum,hava gelmiyor işlemci sıcaklığı chromeda 100 dereceyi buluyor.Nasıl fan hızını kontrol edebilirim.
  4. Serdar0502

Öneri Ryzen5 1600 AF Soğutucu

Herkese merhabalar,sizce ryzen5 1600 AF ye oc için bu soğutucu alınır mı?? https://www.teknobiyotik.com/dark-freezer-x94bl-2x92mm-4pin-pwm-mavi-led-fanli-4xisi-borusu-direkt-kontak-amd-ryzen-am4-ve-intel-uyumlu-islemci-sogutucu-dkccx94bl.html 1589170679 Asus Prime B450M-K ya uyarmı,yani sığarmı
  5. Serdar0502

R5 1600 AF Overclok

Merhaba donanım arşivi üyeleri, Anakart:Asus Prime B450M-K Ram:Gskill SniperX 16GB 3000MHZ CL18 Psu:Fsp 550w 80+Bronze Ekran kartı:Şuan 1 gblik takılı bütçe olduğunda kasayla beraber alınacak. Ben overclock bilgim azda olsa var ama bu anakartın biosu karmaşık geldi.Bir türlü overclock...
Top Bottom