Arama sonuçları: *

1. alenowl

Yeterli düzeyde bilgisayarım var PlayStation 5 almalı mıyım

Pc 70k? 4070 ti super veya 4080 alacağım için 2 sene beklicem ayrıca şuanki kasam bile çok ağır yeni alcağımın boş ağırlığı 15kg felan bide kablolama yaptıktan sonra nasıl çıkartıcan e oyun açmak için klavye mouse da gerekicek 1722247812 Niye anlamıyorsunuz ki duelshock var zaten ama PC...
  2. alenowl

Dualsens ile oynamasını biliyorum hatta bazı oyunlar gamepadd ile daha eğlenceli klavye mouse sarmıyor pek
  3. alenowl

O yüzden ps5 almak istiyorum ya
  4. alenowl

Çoğu ps4 oyunu ps5 e portlanıyor zaten
  5. alenowl

Hocam. Zaten 2-3 yıl içinde alacağım. 1050 ile valo haricinde oyun oynayamadigim için ps5 almak mantıklı geliyor. Sizin fikriniz nedir oyun fiyatları çok da önemli değil
  6. alenowl

Mortal kombat 35tl ye düşmüş 1722221371 Oyunları tek başına almaya kalksak kaç konsol parası verilir zaten ama plus ve ea games üyeliği ile o paranın çoğundan kurtuluyorsunuz ve şuanda oyunlar baya bi indirimde. 1722221908 Ps4 de artık tarih olmadı mı 2013 un cihazı. İnternetten karşılaştırma...
  7. alenowl

Oyun fiyatı haricinde başka sıkabilicek bir konu varmı. Ayda 1 veya 2 ayda bir pahalı oyunları alabilirim ekstradan yıllık ps plus deluxe alıcam zaten ea games üyeliğe de alabilirim.
  8. alenowl

Neden peki sorabilir miyim merak ettimde
  9. alenowl

Ps de 4k 60fps yokmu birde zaten kasayı 2 3 sene sonra alacağım. Yani ps yi bi kaç yil oyun oynamak için kullanicam diğer günlük işlerim için kasam var zaten 27" de monitörum var 170hz ps bağlar oynarım
  10. alenowl

PlayStation ı oyun oynamak için alıyorum özel oyunları pc de var çoğu zaten ama benim bilgisayarım o oyunları acamaz o yüzden ps5 almak mantıklı geliyor bide ps storeda bazen çok büyük indirimler oluyormuş bazı konularda insanlar store a max 400 tl bi oyun için vermiş ve kütüphanesi çok...
  11. alenowl

PlayStation arkadaşlarımda var dediğim gibi mortal oynadım ps de sadece 1722219150 Haklısınız ama ps plus yeterli olmaz mı? Hem alınca indirim de yapıyor. 1722219264 Hikayeli oyun çok az oynadım.oynayabilir miyim bilmiyorum. Ps de Türkçe altyazı varmı oyunlarda
  12. alenowl

Ps plus aboneliği mevcut zaten hem dc li alırım oynayıp geri satarım. Ayrıca plus alınca indirimler de geliyor
  13. alenowl

1050 ve i7 si olan kasam var. Kasayı yükseltmek istesem de bi kaç yıl beklemem lazım o yüzden PlayStation 5+ PS plus almak cazib geliyor. Hayatımda hiç konsol sahibi olmadığım için PLAYSTATİON alsam sıkılırmıyım? oyunları eğlenceli gelirmi?(hikayeli oyun hiç oynamadım) bir ara bilgisayarıma xbox...
Top Bottom