Arama sonuçları: *

1. T

ÖTV İndirimli 700-800 arası hangi araç alırdınız ?

Elimize ix35 geçmişti gayet sağlam araç i20 ile bayon aynı değil ki metal farklılıkları illa ki oluyor bayon en iyisi başına dert açmaz satarken sorun yaşamazsın mis gibi araç bence 1724738608 Ayrıca evet sağlamlık puanı 4 yıldız ancak yeni makyaj geçirdi o kadar değişiklik yapıldı ben metalin...
  2. T

ÖTV İndirimli 700-800 arası hangi araç alırdınız ?

Öncelikle raporu olan kişiye rabbim şifa versin. Bayon iyi bir tercih fiyatı 800 küsür bir şeydi sanırım bayon şuan en iyisi 1.0 motor az yakar çok kaçar turbolu ben bayon öneririm. Hyundainin servis ağı da gayet kaliteli.
  3. T

1 yıl sonrası için hangi plan?

Türkiye daha iyi olur, yurtdışında uyum sağlayamayabilirsin belki her şey olabilir.
  4. T

Medya oynatıcı hoparlöre nasıl bağlarım?

Cevap?
  5. T

Medya oynatıcı hoparlöre nasıl bağlarım?

Evde bir cd oynatıcı var ve hoparlör var. Aşağıdaki kabloların uçlarını kesip hoparlörün uçlarına taksam olur mu?
  6. T

Araç teybi evde nasıl kullanırım

makine yokkine
  7. T

- nereye kral.
  8. T

Belki hoparlör olabilir, baya eski bir teyp. Soket yuvasına düz kabloyu nasıl bağlarım peki
  9. T

Şemayı anlamadım tel mute high yazan kabloya artı ancak eksi nereye?
  10. T

Kilerde bi teyp buldum ses sistemini elektriği nasıl yapacağım bilen yazabilir mi
  11. T

Kardeşler arasında ayrımcılık

Bursluluk gelmiyor bana.
  12. T

Neyi update edeyim? Eski bilgisayar var ancak çok eski ekran kartı falan alsam zaten o paralara gider o bilgisayarda iş görecek tek şey güç kutusu. Anakart bile doğru düzgün değil
  13. T

O da zaten 800 dediğime bakma yine 500e falan düşüyor yapacak bir şey yok 300 zaten bunlara gidiyor
  14. T

Eski aracımızın fotoğraflarını nereden bulabilirim

Eski aracımızın fotoğraflarını bulmak istiyorum, bir kaç kere ilana girdi plaka açık şekilde yayınlandı ancak ilandan kaldırmışlar nasıl bulurum fotoğrafları?
  15. T

Aylık 800 tl ile nereye kadar toplarım ki.
  16. T

Nasıl konuşacağım ki yemin ederim bilmiyorum ancak bilgisayar istiyorum hiç iyi bir bilgisayarım olmadı 1724275411 Biraz öneri verseniz..
  17. T

Küçük kardeşim var o lgsden önce yeni tablet ve telefon sahibi oldu ben lgsyi bitirdim anca orta durumda çok iyi olmayan bir telefon aldılar. kardeşimin her istediği yapılıyor gratise gittiğinde kendini kaybediyor dünyanın harcamasını yapıyor tek gidişte ben kendime 8 yıldır tshirt dahi...
  18. T

Kendimden çevremden ailemden her şeyden utanıyorum

Her gün yaptığım bir şey ki zaten, evde bir tabak pilav yedim mi zaten geri geliyor kilo yemin ediyorum kendimden nefret ediyorum
  19. T

Kendimden çevremden ailemden her şeyden utanıyorum

Herkese iyi geceler. Biraz üzgün hissediyorum buraya yazmaya karar verdim. Kilomdan dolayı sürekli dalga geçiliyor artık rahatsız oluyorum dokunmaya başlıyor evde annemin kardeşime uyarak bana engelli demesi. Evdeki kardeşimden bile obez gibi laflar duyuyorum artık canımı sıkıyor bu konu...
Top Bottom