Arama sonuçları: *

1. haydut58

Klavye Almak İstiyorum. Önerisi Olan. Yazım için..

onada baktımda laptop tusları gıbı kısa tus yapılarına sahıp ben bıraz mekanık klavye ayarında arıyorum ve klavyemı buldum sanırım gamepower gasket pro tam aradıgım klavye ama marka olarak guvenemıyorum gamepower genelde uygun urunler satan bır fırma bu klavyesı cok pahalı steelseries gibi
  2. haydut58

Biraz araştırmalarımdan sonra Gamepower Gasket Pro X Rgb markasının klavyesini buldum. Kullanan varmıdır?
  3. haydut58

evet işte hiç yok mu onlar gibi yazım rahatlıgı bulunan portatif bir klavye 1724840181 bütçeden yana sorun yok 5-6 bin yeterki öneri olsun
  4. haydut58

Arkadaşlar genelde yazı yazmak ve laptopla dışarıda sürekli kullanmak için hem çok büyük değil hem yazı için uygun hemde güzel kaliteli bişey olsun istiyorum. Kablosuz bluetooth vs terciihim. oyun amaçlı düşünmediğim için yazı yazmaya uygun olsun. logitech in birkaç serisine baktım yazı yazmama...
  5. haydut58

5g iptv almak istiyorum

Valla hocam şahsen kullanmadım bilmiyorum kimseye çamur atacak ekmegine tas koyacak degilim. kullanan bırkac ksııye denk geldım kımse memnun degıldı. bu kadar cok yorum goruncede gıdıp test almak ıstedım. mac yayınlarında vs test bıle veremıyorlar dogru duzgun. yok referans varmı yok bız herkese...
  6. haydut58

5g iptv almak istiyorum

özel mesaj kutuna gönderdim hocam
  7. haydut58

5g iptv almak istiyorum

özelden gönderdim hocam
  8. haydut58

5g iptv almak istiyorum

özelden yazdım dene bakalım begencek misin şirketimdeki whatsapp grubuna atmıslar onlardan gordumde gectım bende
  9. haydut58

altın alım satım karlı olur mu

yatırım yapacaksan ata alcaksın
  10. haydut58

5g iptv almak istiyorum

hocam gerçek iptv arayan birimisin bilmiyorum ama bu kadar milletin övdüğü kadr bir yer değil hepsi fake yorumlar yeni hesap açan nerden ulasabılırım dıyor aldım adresini gittim test bile vermiyorlar sözde referans istiyor paranız varsa bosa savuracak telegramda teknikk3 yaz çıkıyor. bu iişleri...
  11. haydut58

klavye bozuldu arkadaşlar yardım

klavyede calısmayan tuslar varsa sokup ıcındekı ıletkenlı bır elastık var. onun ustundekı yollar zamanla kapanıyor caydan kahveden yıpranmıslıktan. Tavsiyem garantıssı yoksa dıkkatlıce sokup sılıp temızlemen ama garantısı varsa ugrasma. Yazılımla olcak ıs degıl.
  12. haydut58

en iyi vpn hangisi??

verdim aldım. buneki 150 dolarlık kaç tane uygulamam var. Ben parasını verip alma taraftarıyım. kimse kimseye bedava program kullandırmaz cıkarı olmadan. Telefonumda o kadar onemlı seyler varken sahte yazılım yuklıyemem kı kaldı ıphone kullanıyorum . 1722598262 Sadece abonelik sistemine...
  13. haydut58

en iyi vpn hangisi??

arkadaşlar ücretsiz olarak hizmet sunan vpn güvenli değil. vpn unlimited var şu an indirimde bir göz atın 60 dolar ömür boyu hizmet 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum
  14. haydut58

Laptop 2. Ekran Monitör Tavsiye

Arkadaşlar uzun süredir laptop kullanıcısıyım. Halada laptop kullanmaya devam ediyorum. 2. ekran olarak bir monitör istiyorum ama pc ekranından diğerine baktıgımda vaovv :D dedirtecek bir ekran arıyorum. düz yada köşeleri eğri olan modellerdende olabilir gerçi hangisini tavsiye edersiniz...
  15. haydut58

Oyuncu laptopu kasma sorunu

hocam yanlış anlama daha öncesinde böyle bir durum başıma geldiği için sorayım laptobu prize bağlıyorsun dimi oyuna girdiğinde, geçen arkadaş aynı sorunu yaşamıştı 3 gündür forumda derdine çare aradık meğerse prize takmamış :D o yüzden baştan sorayım dedim
  16. haydut58

30K-40k Laptop önerisi

hayır hocam kesinlikle olumsuz bir durumla karşılaşmadım. çökme vs. 13. nesil hx modeli var bunda sorun yok yani. belki 10 cihazda 1 tanesinde problem vardır ama kardeşimede aldık aynsıından oda öyle bir sorundan bahsetmedi
  17. haydut58

30K-40k Laptop önerisi

hocam eğer bütçen elverirse asus rogtan şaşma 4050 si bende var çok memnunum...
  18. haydut58

1200 ve altı kablosuz mouse önerileri

kablosuz istiyorsan iş değişir ama oyun oynuyorsan kablosuz tercih etme derim en azından o paralara
  19. haydut58

1200 ve altı kablosuz mouse önerileri

Logitech g300s düşünebilirsin yıllardan beri kullanıyorum sorun çıkarmadı hassasiyetinide seviyorum
  20. haydut58

CFMoto 250 SR başlangıç ?

aynen hocam cf fiyat performans mtoru ama 0 alıp 5-6 bin km sezon gecırıp satıcaksın. ancak oyle alınır
Top Bottom